Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentem orvoshoz és csak...

Elmentem orvoshoz és csak kenetet vett a rákszűréshez! Akkor is észre vehette volna, hogy terhes vagyok? Azért kérdem mert van egy nagyon halvány pozi tesztem!

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 14:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

:) Gratula! :)


Ha csak kenetet vett, és nem nyomkodta meg a hasad (méhed környékén), nem dugta be egy ujját, vizsgálat céljára, akkor nem vehette észre.

2010. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb mész, legalább a rákszűrést már nem kell elvégezni. :o)


Gratulálok!

2010. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy nekem volt egy méhszáj sebem és azért mentem vissza, hogy minden rendben van-e és azt mondta, hogy igen és utána vett kenetet!! Meg hát persze meg is nyomkodót de közben november 3-án még az nap meg is jött nem nem olyan volt mint szokott..Akkor lehet, hogy azért nem is vehette észre mert nem is azt nézte, hogy esetleg babás lennék?? Végül is ezt nem is mondtam neki!
2010. nov. 28. 14:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Elmentem rákszűrésre, megvizsgált és mondta, hogy lehet terhese vagyok, de még csak igen korai terhesség lehet. Pedig nem mondtam, hogy próbálkozunk. Végül igaza lett és most van egy gyönyörű 16 hónapos kislányom!
2010. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nekem még azt sem mondta, hogy lehet hogy terhes lennék...Csak meg vizsgált és van egy nagyon halvány pozim....
2010. nov. 28. 15:12
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy korábbi fertőzés miatt mentem vissza az orvoshoz ahol kenetet vett és meg is nyomkodott... később kiderült, hogy akkor már terhes voltam de ő nem vette eszre mert gondolom még nagyon korai volt (egyébként előző nap le is teszteltem magam, mivel próbálkoztunk és nem akartam, hogy esetleg gyógyszert stb. kapjak de még az sem mutatta ki csak néhány napra rá!)!

32hKm

2010. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
De, ha van egy halvány pozi teszted és voltál orvosnál, miért nem szóltál neki? Akkor alaposabban megvizsgál, illetve megultrahangoz, akkor kiderül és ő is látta volna.
2010. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert péntek délután teszteltem, és november 3-án voltam dokinál...
2010. nov. 28. 17:20
 9/24 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem mert pont azt álmodtam, hogy terhes vagyok és meg is szültem és arra gondoltam hogy tesztelek egyet hol ott gondoltam, hogy nem is lesz pozitív és csak egyszer néztem rá a tesztre de nem igazán és másnap ki akartam dobni és láttam, hogy ott van a halvány csík..
2010. nov. 28. 17:22
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha november 3-án voltál orvosnál és csak most pénteken teszteltél egy halványat, akkor még az orvos nem látott volna semmit sem. Nem lehet, hogy inkább a peteérésed környéke lehetett a 3-a? Csak a halvány teszt miatt gondoltam, mert, ha akkor is terhes lettél volna, akkor mostmár elég erős tezstnek kellene lennie. Na mindegy, a lényeg, hogy akkor még nem is látott volna semmit szerintem. De, ha most halványat teszteltél, biztos terhes vagy. A lényeg, mostmár majd lassan elmehetsz újra dokihoz és majd ultrahanggal is megerősítheti ezt.
2010. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!