Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok? 3 napja...

Mit csinálnátok? 3 napja nagyon enyhe barnás folyásom van, elmentem dokihoz, aki azt mondta, ugyan minden rendben van (6,5hét) de pihennem feküdnöm kellene (táppénz). Mondtam neki, hogy ülő munkát végzek meg majd vigyázok, nem akarom hogy kirúgjanak.

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 10. vagy 11. héten barnáztam, bár én mindig is ülő munkát végeztem, viszont a házimunka kerti része az már a nehéz fizikai munkák köré sorolható, azt pedig minden nap csináltam. Azt mondta, hogy na azt azért nem kéne..... Pihentem 1 hetet, majd csináltam tovább, a mai napig csinálom, semmi bajom, a babám jól van, ugyanolyan virgonc, mint az anyja, nem bír tétlenül megülni egy helybe :) (Mondjuk nálam hozzátartozik, hogy évekig sportoltam, kondiztam napi szinten, erős fizikumú leányzó vagyok, így bírom, de ez mindenkinél másmilyen.)

22hkm

2011. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 4. héten, majd a 6. hét elején volt barnás-rózsaszínes maszatolásom, én itthon maradtam és próbáltam minél többet feküdni, habár én is szellemi munkát végzek. Szedem a Duphastont és magnéziumot. Szerintem, ha az orvos pihenést javasolt mindenképpen tartsd be. El kell döntened, hogy mi a fontosabb, a baba, vagy a munka.

Iszonyú, hogy egyes munkahelyeken attól kell tartani, hogy kirúgnak, ezért nagyon sajnállak.

De ilyen korai terhességnél előforduló vérzésnél a különböző progeszteron készítmények mellett a fekvés és ágynyugalom a legfontosabb.


Most 11. hetes vagyok és azóta nem volt vérzésem és semmilyen barnás-rózsaszínes folyásom sem.

2011. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el minél hamarabb védőnőhöz, hogy adjon kis könyvet és akkor már nem rúghatnak ki mert védettséget élvezel.
2011. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!