Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váci kórház, dr. Dubecz Dániel?

Váci kórház, dr. Dubecz Dániel?

Figyelt kérdés
Leírnátok a véleményeteket,tapasztalatokat és hogy mi hogyan működött nála terhességi vizsgálatok és szülés alatt? Köszönöm!
2011. okt. 19. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan fura nekem így, hogy itt kiírni egy orvos nevét és gyűjteni a véleményeket róla.
2011. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem a kórházról is és az orvosról is nagyon jó véleményem van. Nemrég szültem nála.
2011. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem hozzá járok,de egy ismerősöm igen,állítólag nagyon rendes.Én a Kondér Bélához járok róla is csak jót tudok mondani.Hány hetes vagy???

31hetes kismama

2011. okt. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt egy lóvásár kedves kismamák?
2011. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Ma amikor bárki fél órás interneten való olvasgatás után felállít egy diagnózist magának meg a szomszédasszonynak nem csoda hogy nyoma sincs az orvosok iránti tiszteletnek.
2011. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom miért probléma az ha tudni szeretnénk,hogy melyik orvosra bízzuk a saját és születendő gyermekünket!!
2011. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi probléma van ezzel. Vagy te inkább úgy csinálod, hogy elkezded "próbálgatni" az orvosokat, aztán majdcsak beválik valamelyik?


Egyszerű tapasztalatcsere az egész,semmi több.



Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! Egyébként már többször, sőt szinte mindig jót hallottam róla, azt hiszem hozzá fogok menni.


Ja, és még nem vagyok állapotos, csak tervezzük, hogy babát szeretnénk. Valamikor jövőre! :)

2011. okt. 21. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a baromság, hogy beválik egy orvos? Próbálgatni? Elképesztő. Megérdemelnéd, hogy egyedül kelljen szülnöd egy barlangban.
2011. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz olvasni?
2011. okt. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!