Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetek be fejfájásra...

Szedhetek be fejfájásra Flactor ED Rapid granulátumot terhesen?

Figyelt kérdés
2 nap múlva töltöm a 3.hónapomat.Ikreket várok.iszonyatosan fáj a fejem.A terhességem előtt mindig flactor granulátumot ittam és használt a fejfájásomra nagyon rövid idő alatt.Terhesen szedhetek be belőle?Nem ártok vele a babáknak?
2009. jan. 16. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel a dokidat és kérdezz rá! Nekem anno azt mondta, ha nagyon muszáj bevennem valamit, akkor Algopirynt (ibuprofen tartalmú). Mert ha a te gyógyszeredben pl. aszpirin van, azzal nagy bajt is csinálhatsz.
2009. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson Flektort bevenni!!!!Az az egyik legerősebb fájdalomcsillapító.Nekem a védőnő a Phanadolt javasolta.
2009. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyetértek az előttem szólóval, ez nagyon erős fájdalomcsillapító, nem szabad bevenni!

Vegyél be egy Algopyrint ha nem bírod.

2009. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt írják a tájékoztatón,hogy csak a terhesség 6.hónapjától nem lehet.nem tartalmaz aspirint,csak diklofenák-epolamint.Persze fogalmam sincs hogy akkor ez most mit jelent.
2009. jan. 16. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.. gondolj arra, hogy a gyógyszerek az első trimeszterben a legveszélyesebbek... Te meg ráadásul két picit vársz... Én nem kockáztatnék.

Azt tudod, mitől fáj a fejed? Lehet, hogy vérnyomásod magas vagy épp alacsony. Érdemes lenne tudni. mert pl. ha alacsony vérnyomás miatt fáj, akkor százszor inkább egy kávé, mint gyógyszer... Nekem általában emiatt fájt. A kávétól meg semmi baja nem lett a picurnak. Illetve a kevés folyadéktól is fájhat! igyál egy nagy pohár citromos ásványvizet, lehet, hogy csökkenti a szenvedésedet. Nekem ezek a dolgok váltak be.

2009. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Nem tudom mitől fáj a fejem,szinte az elejétől fogva.Csak néha belehalok annyira.A vérnyomásom tökéletes,attól nem fáj és citromos vizet iszom egész nap.Persze hányok is egész nap és nagyon rosszul vagyok mindentől.a doki szerint mindez azért mert 2 picur van. :)
2009. jan. 16. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak azt mondhatom (előző vagyok) hogy kitartást... Nekem csak egy manó volt a pocimban, de tudom, milyen éjje-nappal rókázni... Előfordult, hogy nem volt értelme kijönnöm a klotyóból... Ez is elmúlik egyszer, aztán viszont itt lesznek a csöppségek és mindenért kárpótolnak! Sok boldogságot!
2009. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy valakinél a terhesség normális velejárója a fejfájás. Sajna nálam is, amúgy is migrénes fejfájós vagyok és gyógyszer nélkül nem múlik, csak végül már hányok is, de a Panadol hat. Ezt szabad kismamának is. Egy orvos azt mondta, inkább vegyen be a kismama egy Panadolt, minthogy fejfájástól szenvedjen.
2009. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tea általában segíteni szokott, illetve sok folyadék! Az első trimeszterben nem szedtem be semmit, pedig néhányszor már én is a falat kapartam annyira fájt. Legutóbb 3 napja tartott folymatosan a fejgörcsöm, és már nem bírtam: a gyógyszertárban Rubophent javasoltak. Ez használt.

16 hetes kismama

2009. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!