Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 15. hetében fejfájás...

Terhesség 15. hetében fejfájásra mit lehet beszedni? Recept nélküli gyógyszert.

Figyelt kérdés
A háziorvosom Algopyrint mondott, de azt csak receptre adnak.
2011. jún. 4. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Panadol
2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem paracetamol tartalmú gyógyszert ajánlott a doki. Én Efferalgan-t szedtem, ha fájt a fejem.
2011. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban szüléskor mi csak Algopirint vagy Panadolt kaphattunk, az Algopirin receptre van azt tudom, a Panadol szerintem nem, bár nekem az sajnos soha sem használ, 10 hónapja szoptatok és nagy ritkán mikor már tényleg nem bírom, akkor veszek be egy Algopirint
2011. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A paracetamolt ajánlják, de nekem csak az ibuprofenes cuccok használnak, így én azt szedem terhesen is a migrénemre ha rámtör.
2011. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 35 hetes terhes vagyok.és ha fáj a fejem akkor panadolt szoktam bevenni.
2011. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A paracetamol tartalmú gyógyszereket ajánlják, Panadolt kapsz vény nélkül bármelyik gyógyszertárban.
2011. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Panadol és nagyon jó is üdv 38hkm
2011. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!