Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megnyugtato ha...

Szerintetek megnyugtato ha apa bennt van a szülésnél? Nem fog undorodni tőlem a továbbiakban? Bennt szeretne lenni de félek hogy rámehet a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ő benn szeretne lenni, az már fél siker. Beszélgess vele, vagy vidd el a szülőszoba látogatásra, nem kell szégyellősnek lenni, hogy ott mi fog történni. Nem horrorsztorit előadni, de elmesélni, hogy van magzatvíz, vér, pisi, kaki, izzadság, fájdalom. De! A végén ott a csodálatos kisbabátok, a szerelmetek gyümölcse.

Egyébként a papákat a szülő nő fejéhez állítják, nem ő lesz a lábad között. :) Hidd el, nem fog megundorodni, ha jól kommunikáltok, inkább csak megerősítitek a kapcsolatotokat.

Könnyű, gyors és papás szülést kívánok!

2010. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én el sem tudom képzelni, hogy ne legyen ott!!! Meg Ő sem.


Ha szeretne benn lenni, ne ellenkezz, éppúgy joga van, mint neked, hiszen a közös babátok.


Úgysem szemből fog nézegetni, hanem a fejednél lesz, és a szülés során egyáltalán nincs úgymond "trancsírozás", vagy bármi undorító, max. a kitolásnál vágnak ugye, de ez nagyon kis hányada általában, a 12-16 órából mondjuk az utolsó 1-2 óra, persze általában, lehet rövidebb, hosszabb is a vajúdás.


A fejednél lesz, az arcodnál, satöbbi, azt esetleg megbeszélheted vele, hogy végig maradjon "felül" :D, és ne nézelődjön.

De én párom pl. tuti látni szeretné majd szerintem, ahogy bújik ki a kis feje.


Gondolj bele, ha ő szülne, te megundorodnál tőle utána, akármit is láttál...mikor világra hozta a közös babátokat...? Nem ezen múlik a kapcsolatotok jövője, ne félj.


26 h km (páromnak van egy gyermeke előző házasságból)

2010. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én nővérem ma éjjel szült meg.Apuka bent akart vele lenni már az eleje óta.Be is ment de közbe ki kellett mennie mert ingadozott a vérnyomása és rosszul volt,de nem azért mert undorodott csak sajnálta nővéremet hogy szenved.Nyugi ha nem bírja ugyis kimegy aztán közbe visszanéz.Nem undorodott meg jobban szereti nővérem mint valaha!
2010. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű volt, hogy bent lesz. Ki nem hagyta volna azt az élményt. Ő vágta el a köldökzsinórt is. Hatalmas lelkierőt adott nekem. az meg sem fordult a fejében, hogy megundorodjon tőlem. Különben is szülés közben az oldalamnál volt, nem a lábamnál. Amikor meg a zsinórt vágta,akkor meg már összébb szűkültem. Egyáltalán nem tartotta undorítónak vagy ilyesmi.
2010. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is bent volt, és látott mindent, nem undorodott meg. Sőt talán erőssebbé tette a kapcsolatunkat a baba születési élménye. Sőt, mikor hazajöttünk, ő nézte meg, milyen a gátsebem, stb. Szóval őt nem zavarta. Szerintem ahol ezt mondják, hogy megundorodott, ott már alapban is gond volt, csak jó erre fogni. Legtöbbször már volt egy titkos viszony, amiről a nő nem tudott, így jó erre fogni.
2010. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
attol hogy rosszul lesz a látványtol nem félek mert a munkája baleseti helyszinelő
2010. nov. 29. 16:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor mitől félsz? :D

Kérd meg, hogy csak a fejednél legyen, ne nézelődjon.

2010. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben!bizom bennetek!azt mondta hogy ő is a fejemnél szeretne lenni!de ott mindenképp
2010. nov. 29. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem is benn szeretne lenni, de én nem szeretném. Abban egyeztünk meg, hjogy majd a pillanat eldönti - nem szeretném megbántani, de most még félek attól, hogy nekem nem lenne jó. Szerencsére úgy tűnik, ő ezt megérti és teljes mértékben rám bízza a választás jogát, hogy ott legyen-e majd.

Szerintem ebben az esetben az számít, te mit akarsz.

Én olyanról még nem hallottam, hogy emiatt ment volna tönkre egy házasság. HA szereteitek egymást, ez inkább erősítheti a kapcsolatotokat.

2010. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem még vonakodik attól, hogy bent legyen. Én nagyon szeretném, ha ott lenne, mert nem akarok nélküle szülni, úgy érzem erőt adna, ha ott van. Ő viszont mindig azt mondja, hogy fél, nem bírná végignézni, hogy nekem mennyire fáj, de kezd ráállni, hogy bejöjjön.

Úgy szeretném rábeszélni, de remélem ebből nem lesz gond!

2010. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!