Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32+2hetes kismama vagyok....

32+2hetes kismama vagyok. Éjszakánként érzek erős menstruácios görcsökhöz hasonló fájdalmat, lehetséges hogy ezek már jóslófájások?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos igez ezek a kis gorcsok lehetnek koraszules jelei. szolnod kell az orvosodnak es tuti hogy fog adni valami kezelest es sokat kell majd pihizzel es akkor nem lesz semmi baj. a lenyeg hogy nyugi mert ha stresszeled magad az csak ront a szitun. en is igy voltam 29 hetesen es korhazba kerultem 3 napra ahol perfuziot kaptam aztan mikor kijottem kaptam bogyokat es szigoru agyban fekves. most 34 hetes vagyok es minden rendben van mar nem kell egesz nap fekudnom setalhatok is. nincs miert idegeskedned de feltetlenul szolnod kell a dokidnak mert meg tul koran lenne szulni.
2009. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedden voltam a dokimnál és a méhszájam 3000 volt. Szóval teljesen rendben volt minden! Akkor lehet hogy ezek nem jóslófájások vagy teljesen zárt méhszájnál is lehet az?
2009. jan. 16. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

ha zart a mehszaj az nagyon jo de pont ezek azok a fajasok amiktol el fogsz kezdeni tagulni. remelem legalabb a magneziumot szeded es mond meg a dokidnak hogy neked faj mert nos-pat is felirhat ami nem art a picinek de neked sokat segit mert gorcsoldo.

nem lesz itt semmi baj. meg ul egy picit az a baba a pocidba es par het mulva ha ilyen fajasaid lesznek mar nem is kell aggodnod hiszen total termeszetes lesz

2009. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 32+2 vagyok(3. gyerkőccel)!Nekem is szokott alul fájdogálni a hasam,van,hogy egészen kellemetlenül.Keményedni is szokott,különösen,ha sétálok.Viszont sétálnom muszáj,mert a nagyobbik fiamat vinnem és hoznom kell oviból.Nekem a cervixem 2100 volt 28 hetesen,és a doki azt mondta,hogy minden rendben van.20-án megyek megint dokihoz,és hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz a méhszájam

2009. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló tegnap éjjel: mensiszerű rosszullét, hányinger, kemény, szoros pocak. Én is 32+4 napos vagyok. Nekem zárt a méhszájam, és szerintema jósló fájás lesz ez, és időben is van. Szerintem nem korai. Legalábbis az én kismama könyvem szerint pont a 32. hét körül szokott kezdődni. Úgyhogy én nem aggódok.
2009. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!