Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy könyvem:A kismamák...

Van egy könyvem:A kismamák nagykönyve. Vannak benne torna mozdulatok. Azokat csinálhatom? 20 hetes vagyok. Valamit aki ismeri ezt a könyvet megvannak vele elégedve vagy van jobb is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvet nem ismerem, viszont én minden nap sportolok konditeremben. Ami abból áll, hogy taposógépen taposok 25 percet, majd sétálok 20 percet, utána lábgépekkel erősítek kis súllyal, és kézisúlyzózom. Habár én egész életemben aktívan sportoltam(4 éve hagytam abba az élsportot). Nem tudom, hogy Te sportoltál-e terhességed előtt, de szerintem óvatosan, nem megerőltetve Magad mozoghatsz. Kerüldd a rázkódássak, nagy erőkifejtéssek történő dolgokat.
2009. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaa, én 16 hetes vagyok.
2009. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem ismerem ezt a könyvet, de valószínű nincs benne hülyeség, hiszen kismamáknak írták.

Nyugodtan tornázz, ha az orvosod nem tiltott el tőle! Csak figyelj a tested jelzéseire, ha keményedsz, ha fáradsz, hagyd abba! Ne engedd, hogy nagyon felmenjen a vérnyomásod!

Én végig tornáztam a terhességem alatt, az utolsó napig, ellipszis-trénert csináltam + rubintrékáztam + kicsit súlyzóztam.

Szia!

2009. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!