Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jár közületek kismama...

Ki jár közületek kismama tornára? Nem tudom eldönteni, hogy melyik hasznosabb, jobb. A kismama torna vagy a konditerem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régen kondizni jártam, utána kismamatornára, mert a nőgyógyászom eltiltott a kondizástól, hiába mondtam, hogy nem emelek súlyokat. Így a lelkiismeretemre hallgattam, és utána már nem jártam.
2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt az orvosod tudja felelősen eldönteni. Mert ami jó egy fitt, sportos kismamának abszolút problémamentes terhességnél, az veszélyes lehet egy másik kismamának.


én kismamatornára jártam, és légszomj miatt két hónap után attól is eltanácsolt az orvosom. Pedig nem híztam el, és a terhesség előtt tátrai csúcsokat másztam meg.

2010. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!