Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is ilyen sokat csuklik...

Masnak is ilyen sokat csuklik a babaja allapotossag vege fele?

Figyelt kérdés

Minden aldott este legalabb masfel oran keresztul csuklik, barmit csinalok, eszek-iszok, nem mulik el szegenykenek, de mar nekem is eleg kellemetlen... Volt, hogy 2 oran keresztul csuklott, este 10-tol ejfelig... Aludni se tudok, pedig olyan almos vagyok... :(

Baj lehet az, ha ennyit csuklik? Tudnek tenni ellene valamit? Mar biztos neki is kellemetlen...

38+2 hetes vagyok, s kb ket hete ez megy... azelott is volt, de ritkabban, es kevesebb ideig tartott...


2010. nov. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nekem is sokat csuklott a terhesség vége felé. A szülésznő minden NST alkalmával megkérdezte, hogy csuklik-e a baba, mert az jó. A jólétét jelzi :-) Ez tetszett, mert nekem is egy csomót csuklott. Attól meg, hogy eszel vagy iszol, a babádnak nem lesz sem jobb, sem rosszabb, attól nem múlik el a csuklása :-)
2010. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jajj, de jo ezt tudni!

No, akkor nem banom, csuklodjon :D

Csak tenyleg mar sajnalom szegenyket, olyan sokat csuklik...


Koszonom szepen a megnyugtato valaszt!

Minden jot Nektek!

2010. nov. 29. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat csuklott a pocakban. Már megszületett, most 7 hetes és most is nagyon sokszor, sok ideig szokott csuklani. De azt mondta a doki is, hogy ez a szülőt általában jobban zavarja, mint a babát, úgyhogy nem kell aggódni.
2010. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem minden áldott este csuklott, de sokszor napközben is, egy nap többször is
2010. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon sokat csuklott a pocakban. Mikor megszületett, hiszed vagy sem, még 3 hónapos koráig ugyan abban az időpontban minden este csuklott. Igaz nálunk este 7-8 között volt ez mindig. Hiába adtam neki cicit, nem fogadta el. Mai napig van, hogy rájön a csuklás és szinte tetszik neki, (pedig már 9 hónapos lesz). Nem akar inni, hanem nevet rajta, hogy csuklik. Engem idegesít, ő élvezi:)))
2010. nov. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!