Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a kistarcsai kórházzal és dr. Molnár Csaba szülész-nőgyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemet abban a kórházban szültem, de nem ennél a dokinál. Ő nem egy magas, sötéthajú, szemüveges doki?
2009. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokival kapcsolatban nincs infóm,de a kórházról igen.Itt szültem öt éve.A szülőszobák korszerűek,a szülésznő,aki nálunk volt,nagyon aranyos,figyelmes volt.A csecsemős nővérekről szintén csak jót tudok mondani.Mi fizetős,2 ágyas szobában voltunk a babával,van benne hűtő,fürdőszoba mikró,szóval komfortos és nyugodt.Akkor 3500/nap volt a tarifa.Én a Surányinál szültem és most is hozzá járok,nagyon jó orvos.
2009. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Közepes testalkatú, fekete hajú, nem szemüveges, nem szakállas, kicsit mogorva tekintetű, de nagyon kedves orvos...


A spéci szobát mennyire előre kell lefoglalni? Vagy hogyan megy ez?

2009. jan. 16. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott fogok szülni!

A szobafoglalás az azt hiszem úgy működik, hogy amikor mész szülni akkor kell szólni hogy te 2 szobásba akkarsz majd menni. A gáz az, hogy nem mindíg szabad.

Sőt ha jóval előte lefoglalod az se tutti, hogy megkapod a szobát.

2009. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak sima nőgyógyászati rendelésre jártam hozzá, nem a kórházba, hanem rendelőbe, és ott mesélte egy lány, hogy valamit nem vett észre az ultrahangon, képet sem adott neki, és valami probléma volt, amitől hamarabb kellett megszülnie a halott babáját, vagy valami ilyesmi. De a lényeg hogy a doki figyelmetlen volt és ettől volt a gond. Nekem is mindig az volt az érzésem, hogy csak rápillant az emberre és annyi. Szülészként nem tudom milyen, és ezt a történetet is csak hallottam, de gondoltam megosztom veled.
2009. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én jártam a Molnár Csabához vizsgálatokra,egy korrekt jó szakember,bár tényleg nem jópofizik,de érti amit csinál.A nővérem nála szült,a sógornőm is,én hozzájártam és meg voltam elégedve.
2010. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!