Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden megyek kórházba,...

Kedden megyek kórházba, műtéttel kell eltávolítani a petezsákot.6 hetes vagyok, voltam. Kivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés
A petezsák 8 mm, szabálytalan szélű. A bal petefészkem vetülétben 22 mm-es tűsző van. Ennyit tudok...:(
2009. jan. 16. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokunkkal történt már ilyen. Nagyon sajnálom! Az én petezsákomban sem találtak babát.

Konkrétan mit szeretnél tudni?

2009. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajna velem 9 hetesen. Ilyenek nem voltak a leletre írva, csak nem volt szívhang.
2009. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.Feltehetőleg felhelyeznek egy tágitot,lamináriának nevezik.Ez kitágitja a méhszájat.Ezután pár ora mulva visznek a műtőbe,altatnak és már az ágyadban fogsz ébredni.A laminária felhelyezése kicsit kellemetlen,de tul élhető.Még aznap este hazajöhettem.
2009. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, miért csak kedden veszik el a babót?

Nálam már másnap csinálták a műtétet.

Miért tesznek ki egy otthoni vetélésnek, szerintem az jobban megviseli az embert.

2009. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3.válaszoló vagyok.Nekem mikor kiderült még 10napig nem műtőttek meg.
2009. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne itthon túlleni rajta, mert a műtét engem jobban meg fog viselni. Meg után 3 hónapig nem lehet próbálkozni. Még azt írták, hogy élő terhesség nem látható.
2009. jan. 17. 10:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt sem értem, hogy a 22 mm-es tüsző nem jó?
2009. jan. 17. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom amiért neked is át kell élned. Velem tavaly decemberben esett ugyanez, csak én elkezdtem otthon vérezni, de bementem a kórházba, és találkoztam a világ legnormálisabb orvosával. Mondta, hogy véleménye szerint jobb ha ő tisztítja ki a méhemet, mert másképpen hetekig is eltarthat a vérzés, és ez fertőzésveszéllyel jár, továbbá lehet, hogy nem is ürül ki minden és emiatt elzáródást okozhat. Én a műtét mellett döntöttem. 3 nap múlva már nem is véreztem, és egy év elteltével ugyanehhez a doktorbácsihoz mentem amikor pozitívat teszteltem.

Kitartás!

10 hetes kismami

2009. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt vetélésem. Nagyon rossz volt, őszintén együttérzek veled. Igazából nem tudom mit mondhatnék, nekem is hiába mondtak bármit. Megviseli az embert és próbálja megtalálni a választ, hogy miért is történt. Persze általában nem kapsz választ és az idő, majd megoldja. Légy erős és minden jót kívánok!
2009. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!