Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki szerint 98% terhes...

Doki szerint 98% terhes vagyok, talált egy 3 mm es petezsákot, viszont a teszt nem mutatja ki, mi lehet?

Figyelt kérdés

Csütörtökön egy rutin ellenőrzésre mentem dokihoz, mivel augusztusba elvesztettem 11 hetes kisbabámat. Utána az első és utolsó ciklusom október 2án volt. A doki azt nézte minden rendben-e kitisztulte rendesen a méhem, épp az lett volna a következő kérdésem hogy mikor próbálkozhatunk ujra mikor megszólalt, hogy terhes vagyok. Volt ott valami, énis láttam 3 mmes petezsák, aztmondta 98 % terhes vagyok megteszünk mindent h megmaradjon a baba menjek haza csináljak tesztet, irt utrogestant stb... eleinte nagyon megijedtem hogy egy ciklus után ismét teherbe estem, és ami a csoda benne, hogy védekezés ellenére. 5 év alatt előszőr, épp most csúszna be egy baba... viszont a tegnapi és mai teszt sem mutat semmit...

Volt már valaki ilyen helyzetben? szerintetek most ki téved?

én annyira bizok benne hogy csak kicsi terhesség és még nem mutatja a teszt, viszont ha arra gondolok hogy milyen érg volt ciklusom akkor már rég mutatnia kellene. Még egy ekkora pofont kapnék a sorstól??


2011. nov. 5. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az első UH-n, nálam is csak egy 3mm-es petezsák látszódott, igaz a tesztjeim már halványan pozitívak voltak. Ez 1 héttel az elmaradt menstruációm után volt, tehát kb 5 hetesen. Csütörtökön ismét voltam UH-n, ekkor már 24mm-es volt a petezsák, 9.1mm-es embrióval. :)

Drukkolok neked is!!!

2011. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vérből kéne nézni egy HCG-t. Az a biztos. De a vizelettesztnek is pozitívnak kellene lennie már... érdekes
2011. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha petezsákot lát, az az is, viszont lehet h még nem termelődik annyi hcg hormonod, h a teszt érzékeny legyen rá. Egyáltalán nem volt rég a ciklusod, 5 hetes terhes vagy, 6hetesen tesztelj újra és kérlek ne pofonokban gondolkodj, csak pozitívan, drukkolok!!!
2011. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a dolgot, szerintem pozitívnak kell lennie a tesztnek, de ha a doki látta, akkor az ott is van. Szerintem is bHCG vérvételre kellene menned abból minden kiderül!

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

2011. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitokat.

igen, nagyon furcsa az egész, szerintem is ki kellene mutatnia, eddig mindig kimutatta időben. nem akarom nagyon beleélni magam, de azt meg hogy csináljam, ha a doki akiben megbízok az mondott ilyeneket. hétfőn újra tesztelek ha semmi nem változik.

2011. nov. 5. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
szia, hétfő van, teszteltél??
2011. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen teszteltem és semmi sehol :((((( csütörtökön kell mennem vissza dokihoz, nagyon kiváncsi vagyok...
2011. nov. 7. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
ez fura, megtennéd h írsz csütörtökön, h mi lett?
2011. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen persze irok :)
2011. nov. 8. 14:25
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy még érdekesebb legyen a furcsaságok sora, épp ma reggelre megjött sajnos :( de a doki azért nem ússza meg a magyarázatot, egy hét múlva felkeresem. igazságtalan, aki annyira szeretne gyereket annak nemakar összejönni, más meg potyogtatja....
2011. nov. 10. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!