Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit várjunk a 4 d-s...

Mennyit várjunk a 4 d-s ultrahangok között? Eddig 3 ultrahang (16,18,20 héten) nem látták a nemét, de mi nagyon szeretnénk tudni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 21. héten voltam először, akkor már én is tisztán láttam a kukiját :-)


24 hetes kismami

2010. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,de szerintem sokat mentek.Én úgy hallottam egy orvostól,hogy nem lehet túl sokat járni.Sőt az egyik rokonunknak azt mondta a doki,hogy nem fogja túl sűrűn nézni 4d ultrahangal.

nem tudom,hogy miért.

2010. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne maceráljátok szegény babát:(

Legyetek türelmesek, néhány hetet várnotok kell. Az egy dolog ha egészségügyi okok miatt kell a gyakori uh, de hogy azért, hogy megtudjátok mihamarabb a nemét, háááát...


Mi is voltunk 17 hetesen 4d-n, ott nem lehetett látni. Én türelmesen kivártam az időt és 28 hetesen mentünk vissza, akkor már egyértelműen látszott a kis nunija:)


Ha vásárolni akartok, akkor vegyetek unisex dolgokat!


Üdv

31 hetes km

2010. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már a 16. héten egyértelműen megmondták a 4D-n. Utána a saját dokim sima UH-on a 19. héten szintén látta. Legutóbb 27 hetesen voltunk 4D-n, na ott már abszolút egyértelmű volt, még számunkra is. :)
2010. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többszöri vérzés miatt volt a szokásosnál több uh. Tegnapelőtt (20 héten) voltunk először 4d-n, nem 4d-s volt mind, amint fent írtam. Azt azért mégse...! Reménykedtünk, hogy már végre mutat valamit, de sajnos nem. A következő kötelező uh a 31-32. héten lenne, de az még nagyon sokára lesz. A kisfiamnak már a 14. héten látszott. Úgy gondoltam, hogy 3 hét múlva mennénk újra, még karácsony előtt.
2010. dec. 1. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
24. héten már mehettek, egyél előtte csokit vagy igyál kólát, hogy mocorogjon.
2010. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na voltatok, kedves Kérdező, fiú vagy lányka? De mindenekelőtt, remélem egészséges!
2011. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!