Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyi ideig tart egy 4d...

Kb mennyi ideig tart egy 4d ultrahang vizsgálat? Ti magatokkal vinnétek egy 3 éves kiscsajt vagy inkább vigyem oviba?

Figyelt kérdés
Mikor voltunk sima uh-on azt kibírta de az nem tartott sokáig bejött szépen ügyesen viselkedett, de nem tudom hogy ez mennyi ideig tart és hogy ki-e bírná hiszti nélkül? Szerintetek?
2011. okt. 27. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 20 perc volt.

Ha lányod nyugisabb természet, akkor ki fogja bírni. Főleg, ha közben a doki magyaráz vagy te, és hátha akkor jobban érdekli majd.

Ha nyüzsis lány, akkor inkább vidd oviba.

2011. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltunk mind a kétszer 50 perc körül volt.Nem tudom ennyit kibírna-e a kislányod de ha már jár oviba inkább én elvinném és akkor biztos,hogy nem kell aggódni,hogy mi van ha nem lesz el.Otthon meg ha érdekli ő is megtudja nézni a felvételt amit kaptok a kistesóról.
2011. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A múltkor muszáj voltam magammal vinni 3eves fiam,de mákom volt,végigaludta pont a 2 órát-várakozással...egy óra múlva vissza kellett mennem,Na,addigra felébredt...egyáltalán nem volt felos,kezdett bizony elevenedni,féltem,Mi lesz.Kicsit unta a dolgot,de Mikor mutattuk neki,hogy ott a baba,teljesen megváltozott,egyfolytában nézte :)

2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Mi elvittük a fiúnkat, mert nagyon foglalkoztatja a tesó kérdés.

A mi 4d-s ultrahangunk 1 órás volt, de már az elején unta magát a sötétben :)

Megette az összes kikészített szőlőcukrot, ropit. Apa ölében izget-mozgott.

Pedig alapban nyugis, szófogadó gyerek.

Apa nem akarta kivinni,nem akart lemaradni az élményről. Dvd-ről visszanézve már nem ugyan az.


Szóval én picit "bántam" hogy elvittük

2011. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az en fiam 2.5 evesen imadta, ket uhn is volt benn, vegig mondta a magaet, magyarazta a doktornonek mit lat :D

(ami azert vicces, mert meg csak en ertem amit mond)


szerintem csak a lanyodtol fugg, hogy kibirja e, minden gyerek mas.. de szerintem egy babamozi "elvezhetobb" mint egy sima uh

2011. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En haromszor voltam es mindharom alkalommal bo egy oras volt a vizsgalat, de ez helytol is fugg, a sogornom peldaul egyszer ment el, mert akkor is 15 perc alatt vegeztek vele, nem jott meg a kedve ettol a mozizashoz.


Viszont az, hogy viheted-e nagy mertekben a gyerek habitusatol fugg.

Nekem fiam van, telen lesz harom eves es biztosan nem vinnem el, mert ismerem ot, kukac van a fenekeben, egyszeruen nem tud olyan meglepo es uj szituacioba kerulni, hogy 5 perc utan ne unja meg.

(Fel eve cirkuszba vittem el, gondoltam, hogy azt ertekelni fogja, de az elso 10 perc utan mi is fellepokke valltunk, mert kb annyit tartozkodtunk a porondon, mint a a bohocok es kb annyian is rohogtek rajtam, amint kergetem a gyereket, igy hazamentunk.)


Szoval:

ha lesz kiserod (mondjuk a ferjed), akkor vigyetek el, nezze meg, ha nem birja tovabb, akkor kiviheti a ferjed setalni, csak kerdes, hogy orulni fog-e annak, hogy O igy lemarad az uh-rol.

2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
Òbudán a G1 intézetben a 4D-s UH vizsgálat 40-45 perces,mialatt kellemes relax zene szól.Még az is megeshet, hogy a 3 éves gyermek simán bealszik alatta. :)
2013. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2014. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!