Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eméstési zavarokat okozhat a...

Eméstési zavarokat okozhat a terhesség? Nem székrekedést, hanem inkább hasmenést, és egész nap mozognak a beleim. Ez normális? 8 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális-e, de velem is ez van... Néha még éjjel is rohanok a wc-re... Nekem azt mondják, hogy szinte bármi normálisnak tekinthető, mert a hormonok játszanak velünk. :)
2010. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehalább akkor már ketten vagyunk! Nekem is ma hajnalban kellett wc-re menni, arra ébredtem, hogy nagyon mozognak a beleim és menni is kellett, ez volt az első ilyen nap, remélem azért nem sok lesz. Még jó hogy nem csak hányingerem van, hanem ez is, de hát a cél érdekében mindent!:-)) Te amúgy hány hetes vagy?
2010. dec. 2. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem vicces mert váltakozik a kettő...az elején inkább hasmenés volt, aztán jött egy kis székrekedés, mára megint hasmenés, hatalmas bélmozdulásokkal:D Az élet szép...

Én amúgy 10+5 hetes vagyok:D

2010. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Korai terhességnél nekem is hasmenésem volt! :) Állítólag a kora terhesség velejárója.

Nem vagytok egyedül!!

Szép napot!

2010. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem ilyen idős terhesen szintén ment a hasam és le is fogytam 3 kg.Átrendeződnek odabent a szerveid,belek és szerintem ez okozhatja.Ne aggódj nem lesz baj 12 hétre nekem is rendeződött.

31 hetes kismama

2010. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Most már megnyugodtam,sőt még örülök is neki!:-))

2010. dec. 2. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 26 hetes. És az első harmadban végig hasmenésem volt. De durván. Sosem gondoltam, hogy ilyen van. Elkezdett mozogni a belem és akkor futni kellett, mert különben baj lett volna. Féltem is munkába menet, mert 2 órás tömegközlekedéssel jutottam a melóba. De megúsztam. utána persze jött a székrekedés is, de a rohanás ugyanúgy megmaradt. Éreztem hogy futnom kell, aztán kínlódtam a wc-n.:(

Most 2 hete jött vissza a hasmenés. Mindenki azt mondja örüljek neki. Mert legalább megúszom az aranyeret(már bocsánat), de ezzel nem értem egyet, sajnos.:(

2010. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, első vagyok és 7 hetes. :)) Ahogy látom másoknak is volt hasonló, úgyhogy megnyugodtam. :)
2010. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok és eddig volt még 10-14 hetesen hasmenéses időszakom, elég durva volt. És az elejétől kezdve jó párszor székrekedéses is. Úgyhogy, szerintem ez nem ritka.
2010. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!