Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "kinyíló" méhszájnál is...

A "kinyíló" méhszájnál is feljutnak a kórokozók vagy ahhoz teljesen nyitott méhszáj "kell"?

Figyelt kérdés

Elkezdett kinyílni a méhszájam és a doki akármit ad, mégis kitenyészik a baci. Félek, nehogy burokrepedést kapjak.

26. hetes kismama

Mit gondoltok, így is feljutnak a bacik?


2010. dec. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még zárt méhszájon keresztül is... Velem ez volt, totál zárt méhszáj, burokrepedés 24. héten, kórházba be. Szerencsére visszatapadt, fertőzés megszűnt, így egyben vagyunk még, csak feküdni kell (már itthon) + időnként antibiotikum, és sűrű kontroll, vérvétel. De ha kezelnek, nem lesz baj, ne aggódj, ez ritka. És mint látod, a zárt méhszáj sem életbiztosítás. 32 hkm
2010. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jesszus.

Azt hittem, ha burokrepedés van, akkor az a terhesség vége. Még nem is hallottam olyat, mint amit írtál. Minden jót neked is, egészséges kisbabát.

2010. dec. 5. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Nekem nagy mázlim volt, mert felül repedt, és kevés folyt el, maradt elég víz a picinek. Ő is, én is jó állapotban vagyunk, így maradhatott odabent. Erre elég kicsi ilyenkor az esély, de mondom, mázlista vagyok. :) Nem lehetett nagy repedés, begyógyult. Ugyanúgy, ahogy amniocentézisnél is kilyukasztják a burkot, majd beforr. Persze ott csak pici luk van. A jó doktor bácsi szerint, akár a 40. hétig is húzhatom így. :)


Viszont próbálj nem aggódni, nem akartalak ijesztgetni!! Nem lesz semmi baj, felszálló fertőzés kb. 5%-ában fordul elő a terhességeknek, és akkor sem mindig csinál zűrt! Ha meg kiderül a tenyésztésből, konkrétan milyen baci, kapsz célzott kezelést, és elmúlik! De ha mégis baj volna, (erre minimális az esélyed, hiszen az 5% töredékéről van csak szó) akkor is volna esélye már a babádnak! De erre tényleg ne is gondolj! Minden szépet és jót!

2010. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!