Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen a doki mondta,...

13 hetesen a doki mondta, hogy a méhlepény legszéle eléri a héhszájat. Nektek ez hogy alakult? A doki nyugtatott, hogy ez még "feljebb mehet", és nem lesz ezzel semmi gond, de én meg elég rettenetes dolgokat olvastam a méhszájnál tapadt méhlepényről.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, bár a nálam nem teljesesn rajta van, hanem éppen eléri.
2011. szept. 15. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

HELLO

még tényleg nagyon korai a terhességed ahhoz, h aggódj emiatt! a mhlepny tényleg vándorol.

nekem első terhességemnél először hétsó falon tapat, aztán a következő vizsgálatnám már valamelyik tubasarokban stbstb...szoval még simán elvándorolhat ahogy a dokid is mondta. a terhesség végén van gond ha éri a méhszájat, annyi hogy akkor természetes uton való szülés kizárva, császároznak. nyugodj meg, nincs okod aggodalomra!reméljük legközelebb már máshol lesz:)

2011. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj emiatt! Nekem mellső fali volt a lepény és nagyon mélyen tapadt, rálógott a méhszájra. A doki megnyugtatott, hogy feljebb fog menni, annyit mondott, ha elkezdenék vérezni, akkor SOS kórház.

27 hetesen bevállaltam egy horvátországi nyaralást, pedig még akkor is rálógott. Nem volt semmi probléma. A 29. héten már nem is érintette a méhszájat. 38. héten szültem, minden tökéletes volt!

Nem lesz semmi gond, ne aggódj, ahogy nő a pocakod, emelkedik feljebb a méhlepény is!

Boldog babavárást!

2011. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 15. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elérte a méhszájat a 12 héten, aztán a 18. héten ultrahangon még egy picit mindig rálógott, a következő heti ultrahangon már jó helyen tapadt.
2011. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
emiatt tényleg ne aggódj, ennyi idős terhesen nekem is elérte, aztán később már a melső falon tapadt, semmi gond nem volt belőle. Arra figyelj, hogy most ne erőltesd magad, és óvatosan a sexel (legalább is nekem anno ezt tanácsolták).
2011. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?? Csak azért mert én is 13hetes vagyok és pont ez van nálunk is!!
2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!