Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hét alatti kismamák! Hogy...

12 hét alatti kismamák! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok, napi kétszer hányok, nagyon érzékeny vagyok a szagokra. Hétről hétre imádkozom, hogy éljük túl az első trimesztert. Nagyon parázok :(

Ti hogy vagytok?

Ti is ennyire féltek?


2011. nov. 11. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 5 hetes vagyok, de ne jol erzem magam. Kicsit faj a derekam, de nem veszes. Nekem nincs hanyigerem, elso terhesseg alatt sem volt.
2011. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia, én 11 hetes vagyok. 6. héttől szinte non stop rosszul vagyok, a szagokra való érzékenységem nekem is nagyon intenzív , még most is. kb 1 hete mintha javulna az állapotom, vannak napok, amikor nem hányok, és az energiám is több. félni soha nem féltem, hiszen az, hogy rosszul vagyunk, állitólag jó jel :) csupán nehezen viselem az állapotom, de elmúlik az 1.trimeszter hamarosan :) kitartást!
2011. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, kitartást!

Én 11 hetes leszek holnap, 2.baba. Első babával 6-12 hét között nagyon rosszul voltam, hánytam, édeset kívántam és ittam a sok coca colat a hányinger miatt.

Most a 11.hétig egész nap hányingerem van, de nem hánytam egyszer sem (eddig). Illetve 2x öklendeztem de mivel üres volt a gyomrom, nem jött ki semmi.

Első babánál szedtem folsavat és terhesvitamint, ennél a 2. babánál nem mert csak 2 hete derült ki hogy megtarthatjuk a babát (beteg vagyok).

Ja, első baba lány lett.

Most nem bírok az édesre nézni, a colat meg sem bírom inni. Viszont most nehezebb mert itt a 17 hónapos kislányunk, aki hiszti-korszakot él...

Kitartást mindannyiótoknak!!!

2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!