Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hirtelen véletlen megemelte...

Ha hirtelen véletlen megemeltem magam, felemeltem egy jó nehéz cuccot, akkor mikor derül ki, hogy okoztam-e ezzel valami bajt, lesz-e valami gond?

Figyelt kérdés
Félek, hogy elvetélhetek. Most ez a 21. hét,de még ilyet nem csináltam.
2008. jan. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van aki ugyanúgy emelget terhesség alatt és nem lesz semmi baja, ne stresszelj előre ezen, bár tény én az óvatosság híve vagyok.Rá pár órára már lehet érezni, vagy másnap.Ha valamilyen szokatlant észlelsz,akár kis hasfájást is menj dokihoz, ha idejében megmutatod magad nem lesz semmi baj.

Csak legközelebb jobban vigyázz, és ne emelj,bár tudom okoskodni könnyű,de amit megtehetsz magatokért ,tedd meg.

12 hetes kismami

2008. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is igy voltam hétfőn,utána persze szidtam magam h lehetek ekkora ökör.Én még csak az 5.hétben vagyok.Én is megkérdeztem itt,és azt irták,h nyugodjak meg,ha esetleg baj van akkor véres folyásnak kéne lennie,+erős görcsöknek.Hála az Égnek egyik sincs ezidáig,remélem nem is lesz,ma megyek dokihoz,meg is kérdezem tőle.Vigyi magatokra!
2008. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom, hogy azonnal éreznéd ha baj lenne, úgyhogy megnyugodhatsz. Tényleg lehet hogy mi csak el vagyunk kényelmesedve, hiszen régen nem kímélték enniyre a terhes nőket, most is sokan dolgoznak akár fizikai munkát is az utolsó percig. Önbizalmad biztos több volt a kelleténél, de többet nem emelgetsz nehezet. Mindannyian csinálunk valami hibát, tökéletesen mindent előre átgondoló kismama szerintem nincs, a babák mégis rendben felnőnek. Ha elmennél orvoshoz, nem lehet hogy gyorsabban megnyugodnál, hogy nincs baj?
2008. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Mi éppen lakást újítunk fel,így elkerülhetetlen néha a küzdelem a nehéz tárgyakkal.Ne aggódj!Mi lesz veled,ha a nayobb gyermekedet kell majd emelgetni,mikor jön a következő csemete?Nem kell aggódni annyira.

A nehéz különben is relatív.Ami neked nehéz,az lehet másnak nem annyira az.

2008. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!