Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és már...

20 hetes terhes vagyok és már a harmadik gyermekemet várom. Séta közben fel puffad a hasam és nagyon kemény lesz. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van aki ilyen helyzetben van vagy volt?Mitől van?
2010. dec. 8. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nagycsaládhoz. Én a negyedik babót várom. Nekem a reggeli bevásárláskor lesz betonból a pocakom, vagyis már nem. Nekem az orvos azt mondta, hogy amikor sétálok, akkor a lábban kering jobban a vér, és a méhnek nem jut ennyi, ezért az megkeményedik, hogy ugye ott is keringjen a vér. Nekem Magne B6-ot rendelt és azóta ez a probléma megszűnt. Viszont séta közben, vagy ha sokat állok, akkor van, hogy ásítozni kezdek és álmos leszek. Ezt ha hazaérek, 10 perc fekvés rendbe teszi és elmúlik. Sajnos valószínű ez is a keringéssel függ össze.
2010. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben ,,szenvedek,,. Egy kis pihi nekem is segít.

Gratula a Babához! Minden jót.


3. babáját váró 16 hetes kismama

2010. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és én is gratulálok nektek a babához.
2010. dec. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!