Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelen lehetnek vagy...

Milyen jelen lehetnek vagy vannak-e jelei egyáltalán egy 16-17 hetes terhesség végének? Úgy értem, hogy észre venné a kismama, ha már nem élne a baba?

Figyelt kérdés
Én sajnos mindig is hajlamos voltam a rosszra gondolni sokat...:( második baba, az elsővel nem volt gond, és most a 16. heti UH is minden OK volt. Szóval nincs okom a pánikra, csak kíváncsi vagyok. Köszönöm!
2010. dec. 9. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj ilyenre...a babának árt ez a sok negatív gondolat.....inkább gondolkozz azon h milyen lesz a szobája, v miket kell még megvenni....:)
2010. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igaz...:)))
2010. dec. 9. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
annyi minimum, hogy nem mozog. de erre se szabad kétségbe esni, mert ilyenkor még lehet, hogy pár napig nem érzed őt. az is lehet, hogy még egyáltalán nem érezted őt, ezért se aggódj, 20. hétig mindenképp be fog jelentkezni.
2010. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!