Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy orvos akihez járok,...

Van egy orvos akihez járok, úgy ajánlották. Mindig sztk-ra hív be. Mikor kell mondanom neki, hogy nála szeretnék majd szülni? Vagy ez egyértelmű, mivel hozzá járok? A pénzre rá kell kérdezni vagy a végén annyit ad az ember amennyit gondol? 16hkm

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

nyugodtan mondhatod neki már most, hogy vele szeretnél szülni is. egyébként ha végig ő gondozza aterhességet, akkor ez szinte természetes is. a pénzre próbálj rákérdezni, de ha nem mondja önmagától akkor ne erőltesd. adni nem kötelező, csak egy lehetőség.

ha mondja akkor tudni fogod, ha nem akkor rád van bízva. ill akkor is ha nem engedheted meg magadnak az összeget, én nem adtam egyik dokinak sem, mégis nagyon jókat tudok róluk mondani. ráadásul sászárral szültem

2011. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!