Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok? Természetes?...

Hogy vagytok? Természetes? Más is van igy?

Figyelt kérdés
24 hetes pocakosak!nálatok is van ugy hogy fáj a hasatok néha szurkál fáj a gyomrotok,fáj a derekatok fáj a lábatok na meg a hátatok?mitől van ez?ma engem ez kinoz!ugye nem joslok?tökmagom rendületlenül mozog!
2010. dec. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy jósló fájás, az még korai lenne nagyon. Szerintem ennyi idősen ez már normális, hogy itt fáj-ott fáj. Én majdnem 30 hetes vagyok, most sokat nőtt a pocim, emiatt szurkált, keményedett is rendesen. A derekam majd' leszakad folyton, néha a térdem is megfájdul. De ez ezzel jár, most jön majd a neheze. :)

Kitartást neked! :)

2010. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem csak én vagyok így. Nekem napok óta a petefészkemnél fáj vagy elnyomok valamit azon a környéken.

Néha már bekeményedik kis időre a hasam, ha nagyon túlhajtom magam és nem pihenek eleget. Most nőtt egy nagyot a pocakom, már mutogathatom, hogy baba lakik benne. :)

Éjszaka legalább 2-3-szor felébredek, és vissza sem tudok aludni könnyen. Sokat fáj a derekam, néha kész kínszenvedés fordulni vagy helyzetet változtatni.

Jövő héten mennem kell cukorterhelésre.

Az én picurkám egész délelőtt bulizott, most alszik, azt hiszem. :)

2010. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok igy!én is most megyek cukorterhelésre!én azért félek mert megvan rövidülve a méhnyakam és féltem a manocskát!a pocim nekem is keményedik!első!azt mondod hogy a neheze most fog jönni?de megéri
2010. dec. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!