Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen jól tudtatok...

26 hetesen jól tudtatok éjszakáként aludni? Én nagyon sokat álmodok, nehezen alszom el, többször kelek fel. És nem vagytok vagy voltatok szórakozottak ( feledékenyek) ez természetes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetes,h. szórakozott vagy. Ilyenkor már inkább csak a babáján jár az esze az embernek.

Asszem már akkor sem aludtam jól, nem kényelmes már sehogy. Mostmár tényleg nagyon gáz, szinte virrasztok éjszakánként aztán reggel alszom el mert már nem bírom tovább.

35 heets kismami

2009. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár még a 19. héten vagyunk, de nekem is sokszor van már most, hogy rosszul alszom. Többször felkelek és van, hogy nehezen alszom vissza. Nem tudom miért, mert még elméletileg a pocakom se kellene, hogy nagyon zavarjon.

Én is elég szórakozott tudok lenni mostanában. Bár teszem hozzá, volt hogy jól is jött. :) :) :)

2009. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok. most például 3 óra óta fenn vagyok,de éjfélkor még nem aludtam. most kezdek elpilledni. egyre kevésbbé találom a jó pozíciót, zsibbadok, fáj mindenem, és a sok pisilésről nem beszélek. :) de megéri.

boldog babavárást

30+3 hetes pocakos

2009. jan. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha csak akkortól nem tudnék aludni. Én 11 hetes vagyok, de már most nem tudok aludni, és ez így megy már a 8. hét óta. Hozzáteszem, hogy szerintem azért,mert veszélyeztetett terhesként nem dolgozhatok, és azóta nem is tudok úgy elfáradni, hogy jót is aludjak. Aztán majd lassan már a pozíciók sem lesznek jók, azért nem fogok tudni, aztán mikor megszületnek (mert ketten vannak :D ), akkor meg majd azért nem! De nem baj, simán kibírom, mert csak rájuk gondolok! (akár egész éjszaka! :D )
2009. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugodtam azt hittem hogy egyedül szenvedek ettől:)Babáért mindent:)

Boldog Baba várást mindenkinek:)

2009. jan. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!