Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire korán jelentkezhet...

Mennyire korán jelentkezhet terhességi tünetként a nagyfokú fáradékonyság, aluszékonyság?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy a kisfiammal öt hetesen már iszonyatosan aluszékony voltam, de lehetséges, hogy már korábban is, erre csak azért emlékszem, mert egy konkrét eseményhez köthető, és határozottan emlékszem, hogy alig bírtam ki ébren. Most más tünetem - hányingeren kívül - nincs, és még meg is jöhet, mert tegnap kellett volna.
2010. dec. 11. 11:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki nem válaszolt eddig, így utánanéztem, már a 4. héten jelentkezhet. Hátha valakinek hasznos lesz...
2010. dec. 11. 12:24
 2/5 anonim ***** válasza:

én a pozitív teszt után pár nappal már álmos voltam egész nap :))

vagyis napközben is tudtam volna aludni, és este korán.

Nem régen született a kisfiam így emlékszem konkrétan.


volt hogy ülve elaludtam egy széken a szállodában amíg a férjem reggel lezuhanyozott! :))

2010. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Meglátjuk, hogy nálam mitől van ez a fáradékonyság. Most hirtelen elég sok tünetem lett (gyakori pisilés, fejfájás, haspuffadás), de nagyon csodálkoznék, ha elsőre összejött volna a baba... Mindenesetre ha így van, akkor nagyon fogunk neki örülni. Pár nap, és kiderül.:)
2010. dec. 11. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
2.5szer voltam terhes. Egyiknél sem voltam fáradékony, aluszékony:)
2010. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem leginkább arra vonatkozott, hogy a fáradékonyságot, mint koraterhességi tünetet mikortól lehet érezni.:) Tehát nem arra, hogy ki volt fáradékony, és ki nem.:) Egyébként jó neked, hogy kimaradt a fáradékonyság, a kisfiammal bármennyit képes lettem volna aludni, mindezt úgy, hogy alapvetően elég kicsi az alvásigényem. Terhesség alatt ez jelentősen megváltozott...:) Azért köszönöm a válaszod!:)
2010. dec. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!