Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbadas, szedules, faradekon...

Zsibbadas, szedules, faradekonysag 35+6 hetesen?

Figyelt kérdés

Nagyon zsibbad mindket karom, a tarkom, nyakam, s olyan borzasztoan faradtnak erzem magam... de ez a zsibbadas annyira aggaszt... Alig birom felemelni a karom, a fejem pedig esik le... Normalis ez? Lehet jele annak, hogy nemsoka szulnom kell? Leanykat varok, es mindenki azt mondja, hogy az igert december 15 koruli helyett meglesz a Babam mar november vegen/december elejen... Mintha a pocim is kezdene leereszkedni... s ma egesz nap olyan nyuzott voltam, nyomott... szedultem reggel nagyon, el voltam punnyadva, sapadt voltam, anyum szerint ugy neztem ki mint aki bedrogozott... Lehetseges, hogy nincs mar sok? Vagy mitol lehet?

S most ugy erzem kiugrok a szivem a helyerol, annyira dobog...

A vernyomasom mindig tokeletes, soha nem nagy, ritkan kicsi...


2010. nov. 12. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a te helyedben felhívnám az orvosomat, vagy ha nincs akkor a szülészetet, hívnám fel biztos ott is, tudnak mondani valamit. Lehet hogy egy méhszáj vizsgálat nem ártana!

Szeded a vérképzőt és a magne b6-ot? Az is lehet vérszegény vagy!

2010. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Magne B6-ot szedek, meg progeszteront(meg 10 napra valom van)...

Nem faj semmi, csak olyan, mintha hasmenesem kezdene lenni, olyan csikorgo szorito gorcsocske, de mire leulok a wc-re elmulik... Ez volt a heten tobbszor is...

Olyan mintha 3 napja nem aludtam volna... baj lehet? A

Baba nagyon mocorog, ugy tunik jol erzi magat... csuklott is nemreg...

2010. nov. 12. 18:13
 3/6 anonim válasza:

szia!

Én 36+5 hetes vagyok ma én is igy érzem magam lehet hogy a fronthatások miatt van ,de azért vigyázz magadra pihizz és ha nem javúl akkor persze konzultálj védönővel vagy orvosal! kitartás bár tudom nem egyszerű

2010. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha görcsölnél, akkor minden féle képen menjél orvoshoz. A hasmenés általában a szülés jele is lehet! Még azért jó lenne ha 2 hetet legalább bent maradna a babád a pocakban!
2010. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, de dettó így voltam ma. Reggel felkeltem főzni a nagyobbiknak, azt hittem ott alszom el állva a tűzhely mellett, délben előbb elaludtam, mint a gyerek, pedig nem szoktam aludni!

Ma 2 front is volt, szerintem az is hatott rád, de könnyen lehet, hogy közeleg a nagy nap!


Szép szülést Nektek!

2010. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtatok! :)

Este koran lefekudtem aludni, s nemreg keltem fel iszonyu fejfajassal(ami a sok alvastol is lehet, de egy kis tejes kave helyrehozott)

A zsibbadast meg mindig erzem, bar nem olyan intenziven, mint tegnap, s a szedules is elmult :)

En is frontra tippelek, hisz eleg erzekeny vagyok ra. Itt kesz zurzavar az idojaras, hol ragyogoan sut a nap, hol dorog-villamlik, s jegeso esik(Erdelyben)... Lehet emiatt keszultem ki...

Mindenesetre, ma jobban erzem magam, a kozerzetem is jobb :)

Koszonom, hogy irtatok! Jo babavarast tovabbra is, es konnyu szulest kivanok Nektek!

2010. nov. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!