Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjáni kismamik mennyien...

Salgótarjáni kismamik mennyien vagyunk az oldalon? És hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Most már minimum ketten:)


Én 37 hetes vagyok, és már nehezen viselem. És te?

2010. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

sziasztok!

igaz én nem salgótarjáni vagyok,hanem mátraszőlősi,de Salgótarjánba fogok szülni!

28hetes vagyok!

ti hogy érzitek magatokat?

mikorra vagytok kiírva?

minden jót nektek és boldog babavárást!

2010. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Január négyre vagyok kiírva, de lehet, hogy decemberi baba lesz. Megvagyok még, csak már egyre nehezebben. A nagy has sok mindenben korlátoz. És már a jósló fájások is elkezdődtek a derekamban leginkább, és ez kicsit kellemetlen. Ti kinél fogtok szülni?


Majd írjatok.

Anikó

2010. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még kispályás vagyok:)14hetes de már van egy 22hónapos fiam:) Utolso neked már nem sok van hátra:DKönnyü szülést kivánok!Én Pasztuhov dokihoz járok.Ti? Én még hányingerrel szédüléssel küzdök ti már ezen tul vagytok:D Irjatok:)
2010. dec. 13. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor te már tapasztaltabb vagy, nekem ugyanis első baba lesz. Márkus doktorhoz járok kezdetektől, és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Remélem a szülésnél sem kell csalódnom. Te az első babát kinél szülted, és milyen volt az osztályon. Én már nagyon félek a szüléstől, hiszen nem tudom, hogy a fájdalmon kívül mire számíthatok. Hogyan fogok majd szoptatni stb. Most azon agyalok, hogy miket kell még összepakolnom? Valóban saját hálóingben kell szülni? Engem ez nagyon meglepett.


szia

Anikó

2010. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia Anikó!


Tényleg saját hálóingbe kell szülni de az enyém csak akkor kenődött el mikor rámtették a picit:) Márkus rendes doki jártam én is hozzá régebben ,én az elsőt is Pasztuhovnál szültem!Csak annyit bántam meg hogy nem "fizettem" szülésznőnek mert igazábol ők vannak melletted!Nekem spontán indult a szülés mit mondjak szenvedés de mikor ott van a pici és egyből a cicidre teszik mindent elfelejtesz:)A szoptatáson ne görcsölj menni fog és segitenek a nővérkék csak kérni kell és normálisan viszont erőteljesen mert ott kicsit "lesz@rnak" de az se vészes! Ha van kérdésed szivesen válaszolok!!Jaa nekem a dm-es papirbugyi jött be a szülés után a pamutbugyik nem tartották ugy a betétet és elis kenődtek ez csak 1praktikus tipp tapasztalatból:)

2010. dec. 14. 20:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Mátraszőllősi kismami te hogy vagy?
2010. dec. 14. 20:35
 8/9 anonim válasza:

sziasztok!

köszönöm szépen megvagyok,hogy el ne kiabáljam magam a hányás elmúlt (eddig éjjel nappal hánytam)..

Én Berze dokihoz járok nagyon rendes doki...

Kislányunk lesz rengeteget ficánkol a kis drágám:)

ti hogy vagytok?

2010. dec. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Boldog Új Évet Kivánok Nektek és boldog kismamás és babás időszakot:)
2011. jan. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!