Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. napja a mellem alatt a...

2. napja a mellem alatt a gyomromon pici piros pöttyök jelentek meg. Vagy 10. Nem viszket, ég, fáj vagy ilyesmi. Mitöl lehet? Volt másnak is ilyen? Vagy hogy terhesség alatt pár szemölcs megnagyobodott volna?

Figyelt kérdés
Nem ettem uj ételt,vagy használtam uj mosóport,tusfürdöt...21 hetes vagyok
2009. jan. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is voltam így de nekem a gyomromtól a szeméremdombig tiszta pötty volt a pocakom!!!Elmentem a bőrgyógyászhoz és kaptam rá krémet ami enyhítette de el nem múlott!!Azt mondták hogy ez a terhességi kiütés!

a szülés után még 2-3napig volt és elmúlt!

2009. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.vok!És kb.nekem is a 23.hét körül jött elő!


2hós kicsilány anyucija

2009. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt év végén, de magától el is múlt kb. 1 hét alatt. Szintén nem fájt, égett stb. Én nem mentem vele sehová, olvastam, hogy van, akinél ez előjön, mint az 1. válaszoló írta, ez terhességi kiütés.

Üdv: 38+3 h.km.

2009. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!