Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön volt abortuszom,...

Csütörtökön volt abortuszom, eddig semmi gond nem volt, de tegnap estétől nagyon fáj, szúr, görcsöl a hasam:Normális ez?

Figyelt kérdés
És most már alvadt vér darabok is jönnek belőlem.A nőgyógyászom szerint ez normális,de én nem érzem annak.Tényleg nincs semmi baj.Meddig kell még véreznem?
2010. dec. 13. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a Tényleg nincs semmi baj mondat után ?-et akartam írni,nem pontot.
2010. dec. 13. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly decemberben volt missed abortuszom. Én nem véreztem utána, de azt mondta a dokim, ha mégis akkor hívjam fel és irány a kórház. Én azért valakivel megnézetném magam a helyedben.

2010. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
missedem vol nekem is, semmi vérzés nem volt nekem sem utána
2010. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha darabos és fáj, vagy belázasodsz, akkor azonnal doki, mert lehet gyulladás!!
2010. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szintén csütörtökön volt műtétem, missed ab.

Azóta változó intenzitásúan vérzem én is, úgy tudom, hogy normális. Lázam nincs, semmim nem fáj. A műtét utáni 36 óra volt nagyon rossz, azóta kis émelygés, hányinger, de más nincs.

2010. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=missed+ab+ut..


itt még tudsz olvasgatni, én is itt néztem sok mindent.

2010. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nézegetem a lázamat,de nincs eddig max 37 volt a hőm,ez még normális,ugye?Viszont tele vagyok ilyen csalán kiütés szerűekkel és nagyon viszket.De ez már volt korábban is.Ez változtathat valamin?
2010. dec. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!