Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az epiduráli...

Bogyo110 kérdése:

Mi a véleményetek az epidurális érzéstelenitésről?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta hogy beszélnék az orvosommal hogy kaphassak epidurál érzéstelenitést szüléskor de nemtudom hogy mennyivel segitek ezzel magunkon!
2010. dec. 13. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne erre készülj. Olvasd el a Vajúdástámogatás mindenkinek című könyvet, és ha kíváncsi vagy az Epidurális érzéstelenítés minden szegletére nézd meg a Jávorszarvas és az epidurál című kis 15-20 perces animációt, nagyon tanulságos. ;)
2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
EDA: Isten megbánta amit tett,hogy fájdalmassá tette a szülést és ezzel próbálja kárpótolni a nőket. A világ legjobb dolga, csak a magyar nők(és a legtöbb doki) maradiak, és teszik amit a férfiak tanítottak nekik: elhiszik, hogy a fájdalom egy csoda, és át kell élni. jah, persze!
2010. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni a szülés, nagy eséllyel kevesebb sérüléssel ússza meg a hüvelyed, kisebb az esély az aranyérre, mivel mindent teljesen ellazít, illetve a lazításának köszönhetően a tágulást is felgyorsítja. én csak ajánlani tudom!
2010. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fugyu...ne allj neki ugy hogy kerni fogod,DE ha ugy erzed, hogy mar sok neked a fajdalom akkor kerd nyugodtan!!

En hulye hallgattam azokra az anyukakra akik szerint az nem is jo anya aki fajdalomcsillapitast ker stb stb....en banom, hogy nem kertem.Talan nem ugy tekintenek a 42 oras szulesemre mint egy remalomra amit soha tobbet nem akarok atelni.

Ha ra tudom venni magam meg egy babara nem fogok tiltakozni ellene ha ugy erzem mar nem birom tovabb.

De lehet, hogy Te 1-2 ora alatt tul leszel az egeszen es nevetni fogsz, hogy miert is akartad kerni :)

kivanom, hogy igy legyen :)

2010. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen biztos mindekinek igaza van de nálunk erröl előre kell nyilatkozni hogy kérek e vagy nem !de majd jövöhéten megbeszélem a dokimmal hogy ő mit mond rá .Bár magamat ismerve nagyon nem birom se a fájdalmat se a korházakat stb!
2010. dec. 13. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!