Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete késik. Negatívak...

Már egy hete késik. Negatívak a tesztjeim, de görcsöl a hasam, olyan mintha izomlázam lenne, valahogyan húzódik. Biztosan nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha később volt peteérésed szerintem még lehet baba.....de ha nem jön meg még egy hétig tesztelj ha az is negatív akkor tuti nincs baba és akkor jó lenne elmenni orvoshoz hogy mi lehet a probléma...Ha babát szeretnél drukkolok!
2010. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez már ugye pozitív?Délelőtt csináltam, 20-as meadstreammal.

2010. dec. 14. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég halványan látni, de szerintem pozitív. Biztosat viszont csak az orvos tud mondani, szóval a helyedben mennék a dokihoz, hogy ő is megerősítse. :) Drukkolok!
2010. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű pozitív...nem kérdés h baba van Gratula...első voltam
2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!