Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 napja késik a mensesem,...

8 napja késik a mensesem, +terhes teszt, terhes tünetek ma az orvos ultrahangozott (meg se vizsgált) azt mondta nem vagyok terhes! Hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hülye volt az orvos!

Keress másikat!

Az én orvosom azonnal elküldött vérvételre + ultrahangos vizsgálattal is megállapította hogy terhes vagyok annak idején...

6 hónapos kicsi fiú anyukája...

2011. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem látott semmit mert nagyon az elején vagy!!!
2011. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
menj másik dokihoz...uh kellett volna,bár max petezsákot látna...vagy még azt se,2 hét mulva menj ujra dokihoz,addigra szivhang is lesz..
2011. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is menj másikhoz. Csináltál azóta tesztet? Végülis lehet a teszt is hibás de a doki biztosan nem egy alapos fajta mert legalább elküldhetett volna egy laborra, ez a minimum. Vagy miért nem azt mondja, hogy menj vissza 2 hét múlva kontrollra. Nehogy ilyen dokinál szülj!!
2011. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocs,nem láttam h uh volt...amugy lehet h nem látott semmit,de igy nem jelentheti ki h nem vagy terhes...vissza kéne hivia késöbbre...
2011. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy menj másik dokihoz, vagy várj amíg kb 2 hetet késik. mert ha akkor mész el akkor már szívhang is lesz. lehet hogy nem látott még semmit, de akkor is vissza kellett volna hívnia későbbre!!! ha 8 napja késik akkor már vagy 5 hetes kb. ha később volt peteérésed, akkor lehetséges hogy nem látta még a petezsákot, de attól kicsit jobban is csinálhatta volna a dolgát. Válts dokit!! De ráérsz csak akkor menni ha 2 hete késik!
2011. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megfogadom és 2 múlva másikhoz megyek! A papíromra ezt írta:Méhen kívüli terhességről felvilágosítva Mikor kérdeztem tőle,hogy az van-e,azt mondta nem! Meg ha továbbra sem jön meg (10 napot várjak!!)menjek vissza eü-i kaparásra!!!!Normális?
2011. okt. 3. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nem normális semmiképp,menj másik dokihoz...ha 8 napja késik,akár egy hét mulva is mehetnél már..
2011. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De legalább manuálisan megvizsgált? Mondjuk az nem mérvadó, anyámat is úgy nyomogatta meg a doki (volt már akkor UH) és azt írta a leletre, hogy "Korai terhesség vagy mensest megelőző állapot", hiszen tapintásra ugyanolyan, csak a méhszáj helyzete másmilyen. 8 napja késik, az az 5. hét, hüvelyi UH-n petezsák már lenne, amennyiben valóban úton a baba (és ha megnézte volna a doki). Én is azt tanácsolom, menj el 2 hét múlva és kérj hüvelyi ultrahangot (bár sok orvos elküldi a betegét azzal, hogy olyan nem is létezik, pedig VAN!).
2011. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az orvos dilis.Menj máshoz!
2011. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!