Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvetlenül missed ab utáni...

Közvetlenül missed ab utáni fogantatás létezik?

Figyelt kérdés

létezik ilyen?megmaradt , egészséges baba lett belőle?

Egyátalán van pé missed ab utáni ciklusban?most várom, hogy megjöjjön a műtét óta....


2009. jan. 21. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem is volt - sajnos. (áprilisban)

Az én orvosom azt mondta, hogy a következő 3 hónapban NAGYON VIGYÁZZUNK, mert könnyebben teherbe lehet esni, és mivel épp ki lett tisztítva a méhem könnyen úgy végződhet, mint az előző. Mi betartottuk.

Most ismét kismami vagyok(13 hét).


Ennek ellenére én azt javasolnám, hogy beszéld meg az orvosoddal!

amúgy késhet a mensid is, nekem is kb. 36 napra jött meg.


Jó egészséget kívánok Neked, és ha netán mégis bébi lenne belőle, akkor vigyázz magatokra!

2009. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem dec. 30.án volt vetélésem, szerencsém volt, mert nem kellett kaparni, minden kijött. (8.héten voltam)

De már azután a vérzés után szerintem most volt pé-m, mert volt nyúlós folyásom úgy egy hete, ezek szerint olyan 28 napra fog megjönni kb. egy hét múlva. És a dokim azt mondta, hogy egy vérzést várjunk azért. Tehát ha most megjön, utána lehet próbálkozni.

A barátnőm ugyanígy volt, 6 héttel a vetélése után terhes volt.

Neked mikor volt a műtét és mit mondott a doki?

Ja, és állítólag a vetélés után (akár művi befejezéssel is) nagyobb

2009. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudom, de szerintem meg kéne várni legalább egy mensit. Amúgy én 30-ára vagyok kiírva missed ab-ra, ha addig nem történik valami. Amúgy 12 hetes vagyok elvileg, gyakorlatilag meg nem tudni, mert üres petezsák van.

Nektek mennyit vártak a missed ab-al?

2009. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most még nem próbálkozunk, első mensi után akarunk nekilátni megint...de nem tudom hogy nem korai e még
2009. jan. 21. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem tavaly augusztusban volt missed ab-om. Kb 3 honapot ajnalottak, hogy addig ne essek teherbe, de a 3. ciklust mar nem ertem meg, megfogant a kisbabam. Most 12 hetes terhes vagyok, remelem, ezuttal minden jol lesz.

Tehat ,egy honap alatt terhes maradtam, pedig elotte szinte egy evet probalkoztunk vele. Olvastam, hogy konnyebb a teherbeeses vetles utan, de nem kell elsietni.

Sok sikert nektek!

2009. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Altalaban azert javasolnak harom honapot,mert annyi kell a mehnek hogy visszaterjen eredeti allapotaba.Gondolj bele hogy ott belul nem egy egyszeru folyamat jatszodott le!!!Viszont a statisztikak szerint egy honap utan is uyanugy teherbe lehet esni es egeszseges gyermeket szulni.De ha ujbol baj tortenik akkor nagyobb lesz a lelkiismeretfurdalas...
2009. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

Valószínűleg már a műtét utáni ciklusban is teherbe lehet esni.Azt viszont nem szabad elfelejteni,hogy neked műtéted volt,nem pedig spontán vetélés!Nem véletlen a 3 hó várakozás!A páromnak júliusban volt egy missed AB-a.Mi megvártuk a 3 hó-t és most boldogan várjuk a babónkat(11 hetes)

2009. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Altalaban a spontan vetelest is missed ab-nak hivjak mert ha ki is urul teljesen a meh,a biztonsag kedveert vegeznek egy egeszsegugyi kaparast.
2009. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!