Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a jelei ULTRAHANGON a...

Mik a jelei ULTRAHANGON a Down-kórnak?

Figyelt kérdés
A nyaki redőn kívül.
2009. jan. 21. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orrcsont nem látszik
2009. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orrcsont hiánya. A Down kóros de más kromoszóma rendellenességgel születő gyerekek gyakran szívbetegek is. Kellő tapasztalattal rendelkező orvos ezt is felismerheti, de nyilván ez nem jelenti azt, hogy minden szívbetegséghez feltételen társul valamilyen kromoszóma rendellenesség is.
2009. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?En 39 es nagyon felek mert ebben a korban sokkal gyakoribb ez a betegseg.Remelem kiszurik.
2009. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25, és ma estére várom a chorionbiopszia eredményét, már alig élek:( Amúgy minden ok volt, kivéve az afp-t...
2009. jan. 21. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd megírod,h. mi lett az eredmény?
2009. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,majd írd meg mi lett az eredmény.Nekem annak idején nem tudták kiszűrni hogy down-kóros a babám,csak a biopszián derült ki,elég későn.Akkor döntést kellett hoznom.Most van egy egészséges 22 hónapos kislányom.Szorítok neked.
2009. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem tudok eredményt:( Kedves utolsó válaszoló! Én is már a 21. hétben vagyok, ezért is félünk, bár a döntést már meghoztuk...szörnyen nehéz lehet ilyesmit feldolgozni, gondolom neked is meg kellett már szülni a babát, én elképzelni se tudom, milyen lehet az. De gratulálok az egészséges babához:)Remélem jó híreim lesznek majd, mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!