Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, két-három...

37 hetes vagyok, két-három napja vannak esténként enyhe menses szerű görcseim. Ezek jelenthetik, hogy hamarabb meglesz a babó?

Figyelt kérdés
egyébként sokat helyezkedik a drága, szinte percenként más formája van a hasamnak
2009. jan. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én is 37 hetes vagyok, nekem már 2 hete van, és még egyben vagyok :)
2009. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Jelentheti, de közel sem biztos!

Én a 40.hétben vagyok,az enyém is állandóan ficánkol,de még mindig semmi! Jóslófájásaim is már a 35. héttől vannak,ami teljesen természetes. Teljesen egyénfüggő! Mennyire vagy nyitva?

2009. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! c3100 de ezt 2 hetes eredmény
2009. jan. 21. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy még teljesen zárt vagy, de ez csak a 37. hét! Bőven ráérsz!

Bár a méhszáj, egyik pillanatról a másikra is kinyílhat, s akár a szülés is megindulhat!

2009. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is így volt. Már 36. héttől görcsöltem, és végül túlhordtam pár nappal és megindította az orvosom! Holnap lesz három hónapos! :)

Pici türelem még! :)

2009. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!