Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Berzsenyi Tiborról tudtok...

Dr Berzsenyi Tiborról tudtok infókat adni?

Figyelt kérdés
Tapasztalok vélemények? Mennyibe kerül a magánrendelés és mennyiért vállal szülést?
2010. dec. 16. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szfvár? Mert, akkor engem vizsgált egyszer, de nekem nagyon nem volt szimpatikus...
2010. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. Kifejtenéd bővebben? Tarifákat tudsz?


Köszönöm

2010. dec. 16. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tarifát, én ügyeletre mentem be hozzá 6 hetes terhesen, mert véreztem. Mondtam, hogy előző terhességemnél is Utrogestant kellett szednem, hogy megmaradjon a baba, mégis baxott gyógyszert írni, pedig már szívhang is volt. Hiába kértem, csak azt mondta mosolyogva, hogy pihenjek. Ja, egy 21 hónapos eleven kisfiú mellett. Másnap már nagyon véreztem, és egy másik orvos, szintén az ügyeleten, azonnal felírta a gyógyszert, ami megállította a vérzésem. Ha rajta múlik elvetélek... Na, nekem ennyi elég egy orvostól, hogy lebeszéljelek róla. ...de te tudod, más, majd biztos ír jó véleményt, ez "csak" az én tapasztalatom...
2010. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úhhh az tényleg gáz, esetleg tudsz mást ajánlani? Van orvosom, csak sajnos a szülésért sokat kér, amit én nem fogok tudni kifizetni, ezért másikat kell keresnem. Most 26 hetes vagyok.
2010. dec. 16. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én átmegyek másik városba szülni, végül az első babámat sem itt szültem, mert nagyon ráfáztam a kórházzal, és az akkori orvosommal, aki egy fiatal férfi. Nevet nem szeretnék írni, de az keresztneve kezdőbetűje E. A kórház egész hozzáállása nem tetszett, az ott dolgozóké sem. Szerencsére megtehetem, hogy átmegyek máshova...
2010. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérlek leírod priviben? Csak sokat aggódom és érdekelne, persze, ha nem okoz neked gondot. Köszi
2010. dec. 16. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem o az orvosom, en meg vagyok vele elegedve,rendes es turelmes. 2008 novembereben nala szultem, es most is hozza jarok. 7000 ft egy vizsgalat, szulesnel a 10x-et adtam neki.
2010. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!