Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Berzsenyi Tibor főorvosról...

Dr. Berzsenyi Tibor főorvosról (székesfehérvári szülész-nőgyógyász) szeretnék információt szerezni. Mennyi nála a magánrendelés tarifája?

Figyelt kérdés
Természetesen érdeklődtem már telefonon, de közvetlenül nem tudtam vele beszélni, csak vonalas telefonszámot kaptam, amin nem ő vette fel. Kérem akinek van infója, írja meg nekem! Köszönöm szépen!
2010. aug. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2008 novembereben szultem nala, akkor 7000 Ft volt egy vizsgalat, a rakszures 12000 Ft. Nagyon meg voltam vele elegedve, kedves, figyelmes volt.A vezetekes telefonszamot mindig az aszisztense veszi fel, es tole tudsz idopontot kerni.
2010. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél!

Esetleg arról tudsz-e valamit, hogy egy sima konzultáció (nem kérek vizsgálatot, rákszűrést, semmi egyebet, csak szeretnék vele megbeszélni valamit) mennyibe kerül nála a magánrendelésen?

Köszi mégegyszer!

2010. aug. 17. 06:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat azt sajnos nem tudom, arra emlekszem, hogy a receptfeliras 1000 Ft. A rendelojeben a bejarati ajtora vannak kiirva az arak.
2010. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaidat!

Csütörtökön voltam nála, a vizsgálat továbbra is 7.000,-Ft, a konzultáció pedig 3.000,-Ft.

2010. aug. 21. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!