Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti is féltékenyebbek...

Kismamik! Ti is féltékenyebbek vagytok amiota pocakosak vagytok? Mit tegyek ellene? Sőt érzékenyebb is mert mindenért sirok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

-nem vagyok féltékeny megbizom a páromban.

ez nem terhes állapotban is igy van.


-bizz meg benne. Csak nagyon kevés olyan férfi van aki a terhes feleségét csalja és utánna a szemébe is tud nézni.


-az érzékenység normális kerüld el a világ fájdalmának bemutatását ilyenkor - ha lehet- főleg vizuálisan.


(a múltkor a natgeo-n egy oroszlán pont megevett egy kis újszülött zergét egyből elkapcsoltam persze attól még megette csak én nem néztem végig ahogy elharapja a torkát.)

2010. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a párommal soha nem veszekedtünk,mióta terhes vagyok már én is észrevettem,h néha elviselhetetlen vagyok.mindenen felhúzom magam,mindent szóváteszek és persze,ha valaki ellentmond nekem egyből sírok..:)))de a párom nagyon jól viseli,nem veszi fel a "rohamaimat".tudja,hogy ez csak a hormonok miatt van..minden ilyen kirohanás után,ha megnyugszom elnézést kérek..:)))szerintem semmit nem tudsz ellene tenni,a körülötted levőknek kell toleránsabbnak lennie veled.:))
2010. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is megbizom benne!de valahogy másabb amiota pocis vagyok
2010. dec. 16. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaaaaj ne is mondd. És az a szörnyű, hogy nekem a szülés óta mégjobban felerősödött. A sírás már csak babás témáknál, viszont a féltékenység... Mert kismamaként is bálnának éreztem magam, és szülés óta meg messze nem a régi az alakom (160cm 53kgról indultam, most 59kg vagyok). A hasam szétrepedt, a melleim lógnak. A párom zenész és oda van érte a sok fiatal, ropogós kis ...... Én sem vagyok idős, 21 éves, viszont az én testem már "el van használva". Persze tudom, hogy imádja a családját a drága férjem, meg soha nem csalna meg, de ha egy nő Rá néz, majd agyvérzést kapok.... Sajnos én ezen nem tudtam eddig változtatni. Az nagyon fontos viszont, hogy a párodat ne traktáld ezzel, mert abból komoly bajok lehetnek. Kitartás, remélem Nálad hamarabb elmúlik, mint nálam! Boldog babavárást! 8 hónapos kislány anyukája
2010. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Utolsónak:


A férjed tudja hogy milyen áldozatot hoztál és nem te tehetsz róla hogy meglátszik a testeden a terhesség ez nem tudható előre.


De +! biztosan tudja a férjed hogy a ropogós csirkéktől mit kaphatna egy este és tőled mire számithat egy életen át... ezt ő is mérlegeli.

2010. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát remélem nem lesz gond a párommal!veszekedni mi sem szoktunk mert nem veszi figyelembe
2010. dec. 16. 11:00
 7/12 anonim ***** válasza:
10:59! Igen, én is pont így gondolkodok erről, ahogyan Te írtad. Tudom, hogy a világon mindenkinél jobban szeret engem, és a kislányunkat, és egy éjszakárért vagy egy-egy futókalandért biztosan nem dobna el minket. Józan ésszel mindent tudok, és pont úgy gondolkodok, mint a szülés/terhesség előtt, de bent valahogy feszítő féltékenység gyötör. Azt nem tudom elképzelni, hogy elmegy koncertezni, lejön a színpadról, elkap egy csajt, aztán durr bele. Egy olyan szitu sincs, amit el tudnék képzelni, hogy hogyan csalna meg. De valamiért mégis féltékenységet érzek. És rengeteg ilyen álmom is van. Tényleg nem tehetek róla, hiába nyugtatom magam, az érzés nem száll el. Ja! És a párom szokott nyugtatni is, hogy Ő pontosan olyannak lát engem, mint a szülés előtt, ami meg most már "hiányzik" az ott van a csodaszép lányunkban. Szóval a férjem a világ legaranyosabb pasija, én vagyok a hülye, ezt tudom is :D És nagyon várom, hogy elmúljon ez a felesleges, zavaró érzés :) 8 hónapos kislány anyukája (a 21éves)
2010. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Az a jó pasi csak a Tied!!! Ők max ácsingózhatnak utánna.


A külső nem minden ha hangsúlyozod a dekoltázsodat és eltereled a figyelmet a pociról v. ahol maradt felesleg ugyanolyan jó nő leszel szülés után is mint a csirkék!

Nekik könnyü neked nehezebb de a munka megéri!


Sok sikert a férjednek és sok boldogságot továbbra is a babához!

2010. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, szépen, nagyon aranyos vagy :) És ezek persze a kérdezőnek is épp úgy szólnak :)
2010. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy sírtam mint a záporeső, szó szerint mindenért. Úgy éreztem senki sem szeret, ezért is sírtam, aztán azért is ha valami nem túl kedveset mondtak (jajj de nagy a hasad)


De hálistennek ezekre már felkészültem, tehát mondtam a férjemnek, hogy készüljön, mert hárpia leszek 9 hónapig:), ugyanis barátnőm 18 évesen lett terhes, pont utolsó gimnáziumi évünkben.Na én nem tudtam, hogy nem lehet terhes nőnek semmit sem mondani:D Percek alatt elsírta magát, megbántódott, én meg nem győztem bocsánatot kérni:) Hálistennek a következő 2 terhességénél nem volt ilyen, illetve most a 3.nál volt egy pici, de az örömsírás volt csak:)nem mert megbántottam:D

2010. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!