Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levetetitek a köldökzsinórvért?

Levetetitek a köldökzsinórvért?

Figyelt kérdés
Arra lennék még kiváncsi,hogy vki hallott-e rossz tapasztalatot,pl: mégsem tudták felhasználni,elveszett..stb
2010. dec. 16. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, mert baromi drága és a másik amit te írtál, még nem igazán van az egész kitalálva. de leginkább az első indok, azt hiszem ez nagyobb részben üzlet és az emberek félelmének kihasználása.
2010. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
M levetettük mindhárom gyereknél. Nem hallottam negativumot.
2010. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vetetem le, olvass utánna, nagyon gyerekcipőben jár a dolog, itthon nem is használják fel, külföldre kell utazni, de még nem növesztenek belőle új szívet fület! Szóval kérdésedre a válasz, nem tudják felhasználni, ez a sejtbanknak egy hatalmas biznisz!

Ha megteheted vetesd le, de ha hitelre nagy nehezen kispórolt pénzből kell kifizetni akkor szerintem ne!

2010. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
így van, ha nagyon jól álltok ártani nem árt. de ha nehézségekbe ütközne a pénz előteremtése, (persze ajánlgatnak különböző hiteleket, de nem kell belemenni)akkor véleményem szerint felejtős.
2010. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itthon is használják,nálunk az ismerősök körében már sajnos 2 családnál is volt rá szükség és Mo-on csinálták.
2010. dec. 16. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert: 4-500.000 ft, ezért 20 évig tárolják csak.

Csupán néhány olyan betegség van, aminél bizonyítottan felhasználható.

Az ár-előny kockázatot mérlegelve per pillanat nem éri meg.

2010. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd meg, szerintem érdemes, itt az ezzel foglalkozó szakember ad tanácsot:

[link]

Én rá hallgatva nem vetettem le! Nem a cégek kampányát kell meghallgatni, mert ők profitorientáltak, hanem azt az embert, aki magával az őssejtbeültetéssel foglalkozik!

2010. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi levetetjük, mert pl. ha 10 múlva szükség lenne rá, soha nem bocsájtanám meg magamnak, hogy elmulasztottuk. Lehet, hogy most még gyerekcipőben jár a történet, de gyorsan fejlődik az orvostudomány, és 20 év azért nem kevés idő.
2010. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-500.00 Ft??? Nekünk 100.000 volt, vagy még tán annyi se...
2010. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem
2010. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!