Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levetetitek a köldökzsinórvért?

Levetetitek a köldökzsinórvért?

Figyelt kérdés
Melyik céget javasoljátok? Mik az áraik?
2011. szept. 23. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vetettük le.

Az egész családom az egészségügyben dolgozik. Neonatológus prof. orvos mindenki azt mondta ez a világ egyik legnagyobb üzlete ne vetessük le.

Fölösleges mert lassan bárhonnan nyernek össejtet.

2011. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt értelme, 10 évvel ezelőtt. De ma már sima vérből is nyernek őssejtet, tehát felesleges.
2011. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy transzplant klinikán mondta személyesen az intézményvezető, hogy fölösleges levetetni, mert:

1: Az intézmények nem veszik át egymástól a levett vért, tehát ha nem ott kezelik (mert mondjuk nem kezelhetik ott) a gyereket ahol a vér tárolva van akkor bukta

2: Nagyon kevés mennyiség ami levehető. Gyakorlatilag a gyerek maximum 3-4 éves koráig elegendő.

3: Még eléggé gyerekcipőben jár a dolog ahhoz, hogy a gyakorlatban is érdemes legyen ilyesmire befektetni, mivel alig van rá garancia, hogy megtérül és sikeres lesz egy esetleges beavatkozás

2011. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs rá keret, hogy ilyesmivel foglalkozzunk, úgyhogy nem is mélyedtem bele a témába, hogy mi hogyan működik vele kapcsolatban. Elég volt megtudni az árat.
2011. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem és ugyanazért amit a többiek leírtak. Nekem a Czeizel féle genetikai tanácsadáson mondták a bolgárkerék utcában, hogy felesleges az fent említett okok miatt. Jó fej volt az illető genetikus mert végül is náluk is van ilyen és nem rábeszélni akart hanem a valódi, őszinte véleményét mondta el.
2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Le! Mert szerencsére van rá keret! Én úgy vagyok vele,hogy én sem gondolom 100%-ig,hogy biztos jó, de ha csak 3% esély van rá,hogy jó, vagy jó lesz később,akkor megéri!
2011. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Levetettük. Sejtbank, 380 ezer körül volt, már nem emlékszem. A következőnél is le fogjuk vetetni.
2011. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma már megfelelő mennyiségű őssejt vonható ki a keringő vérből is,bármilyen terápiához. Sőt már csontvelő átültetés helyett is a keringő vérből kivont őssejteket ültetjük át.

Nem használunk fagyasztott őssejteket, sokkal hatásosabb a frissen kivont.

2011. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Levetettük, mert nem osztott, nem szorzott az összeg. Külföldi a cég, Euroban fizettünk, sajnos a pontos összegre nem emlékszem.
2011. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, természetesen. Sejtbankkal, mind kétszer.
2011. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!