Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki akinek koraszülött...

Valaki akinek koraszülött lett a babája? Ha igen mi okozta a koraszülést?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 28 hétre született a kisfiam lepényleválás miatt. Erre spec nincs magyarázat. Nem tudják mi okozhatja. Ráadásul már a második terhességem zárult így.:-(
2010. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a kislányom született meg a 36. hétben,lepényi rendellenesség miatt meg kellett császározni,mert nem fejlődött bent. Egy 36 hetes gyereknek,már vennie kellett volna az akadályokat,de olyan fejletlen volt a kincsem,hogy újra kellett éleszteni,1 hónapig volt lélegeztetőn,és 2 kiló 30 dekával született meg.
2010. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36 hétre született a kislányom.de csak papiron volt koraszülött mert 3200gr volt.de életmentő császárra volt szükség mer majdnem megfulladt a köldökzsinórba.
2010. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35+5 hétre születtek az ikreim, nem tudom miért, csak megindult a szülés. 2 nap miatt lettek tulképp korababák, 2 és 2,5 kg-osak voltak, és nem volt semmi gond, nem igényeltek különleges ellátást, teljesen egészségesek.

4 hónaposak, most 5300 és 6300 grammot nyomnak :-)

Miért kérdezed?

2010. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első! Ugye nem lett nagy baja a babáidnak :S
2010. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!