Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a baktérium a...

Mitől lehet ez a baktérium a tenyésztésben? Enterococcus faecalis Veszélyes a terhességre? És igaz, hogy nehezen hat rá az antibiotikum?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

mind igaz:(((

bélbaktérium. fekália.

2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem jó hír. De mitől lehet?

ha valaki nem szexel análisan és higiénikus, akkor is állítólag előfordul.

2010. dec. 17. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Túl közel van a két lyuk.

Nekem aranyerem van, azért van.

Sőt nekem még e.colit is találnak mindig. Pedig kaki után egyből fürdök, de a túlzott tisztálkodás is baj.

Terhesen felborul az egyensúly, fogékonyabb rá az ember:((((

2010. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát remélem nem lesz gond belőle.

2010. dec. 17. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Ne aggódj szerintem. Nekem is így volt a terhességem alatt, kb. a 23-24 héttől. A doki előbb azt mondta nem vészes, később újra tenyésztést kért, magasabb lett a csíraszám ,ekkor már kaptam rá gyógyszert, újabb tenyésztés , még mindig nem volt jó, másik fajta gyógyszer következett, majd csak ezután lett neg. a tenyésztés. Hál Istennek a babának semmi baja nem volt. Ne aggódj és kellemes babavárást neked!
2010. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2010. dec. 18. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A babának semmi baja nem lesz. A méhlepényen keresztül nem vándorol át ez a baktérium. Majd kapsz rá antibiotikumot. Hüvelyváladékban, vagy vizeletben volt? Mert ha vizeletben, akkor nagyon sokat igyál,legalább 3,5-4 litert. Az átmossa vesét. Ha hüvelyben, akkor meg próbálj meg zuhanyozni, és nem fürdőkádban fürödni, az előtted lévő fürdő után kimosni a kádat, mert lehet, hogy hiába zuhanyozol mégiscsak beleülsz oda ahova az előtted lévő ült. Lactaciddal lehet a hüvelyflórádat turbózni, ez is fontos. Illetve wc-zés előtt is kezetmosni. Bakteriológus vagyok és sok ilyen esetettel találkozom. Remélem kicsit tudtam segíteni, Szilvi
2010. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Azért veszélyes a terhességre, mert a felszálló fertőzés megrepeszti/megrepesztheti a magzatburkot és vetélés vagy koraszülés lehet.

Zárt méhszájnál nemigen, de nyitottnál fennáll ez a veszély

2010. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem a vizeletben volt.

Már szedek rá antibiotikumot.

Köszi!

2010. dec. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!