Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai terhes vagyok,...

Nagyon korai terhes vagyok, viszont nagyon erősen szédülök, szinte egész nap? Ez normális, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

kérdezz meg egy orvost, de szerintem lehet normális, nem mindenki bírja a gyűrődést egyformán. Én is szédültem az elején, de csak naponta egyszer-kétszer.

21 hetes

2010. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szédültem, de nem egész nap. Szerintem is szólj az orvosodnak, lehet baj van a vérnyomásoddal. Jobbulást!
2010. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem második terhességem, egész nap émelygek, minden kijön belőlem, szédülök, már többször elájultam, és a legkisebb terhelésre össze-vissza ver a szívem. Papíron viszont makk egészséges vagyok. Sajnos van, aki ilyen nehezen viseli! Dolgozni biztos nem tudnék járni, mindig csodáltam az olyan anyukákat, akik szinte az utolsó percig bejártak a munkahelyükre.
2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,engem ez most nagyon kicsinál,éhes vagyok,de ha eszek,hányingerem lesz,elég ha hirtelen elfordítom a fejem,már szédülök is...alig merek felállni is,ami meg a ráadás,hogy egyfolytában ráz a hideg,folyamatosan vacogok,meg fázok,vagy csak épp vacogósan remegek libabőr nélkül...nem egyszerű ez!:)

Jöhetnek még a válaszok,köszönöm az eddigieket is:)

2010. dec. 17. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikus terhességi tünetek. Szerintem ezzel nem kell orvoshoz menni. (bár, ha megnyugtat, akkor menj!) Nekem ugyanez volt, akkor még nem tudtam, hogy a terhesség miatt - azt hittem, hogy a fáradtságtól, mert akkoriban elég túlhajszolt voltam.

Pihenj sokat!

2010. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!