Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta szédülök, ami...

Tegnap óta szédülök, ami eddig nem volt, és hullámokban jön rám. Normális ez?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert még soha nem fordult elő velem, hogy ágyban fekve megszédülök.Mintha forogna valami a fejemben, és néhány pillanatig tart.Ez a szédelgés napközben is vissza-visszajön, és elég ijesztő.Más is volt már így?

10 h km


2010. febr. 25. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 6-10-ik hét között volt, meg hirtelen felkelésnél. Ha nagyon nem múlik menj le a körzetihez, gondolom vérnyomás probléma. De fekve elég furi.
2010. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt egyszer egyszer de rám annyira nem jellemzö a szédülés eddig..inkább 5-6-7. hétben volt. szerintem normális...az idö járás miattt is lehet. nem kell aggodni,csak arra vigyázz ne ess el ha megszédülsz mert én elkaptam párszor a falat. de nálam sem volt gond!
2010. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért vagyok megijedve én is.Fekve még soha nem volt ilyen. Ha nem múlik el, holnap elmegyek a háziorvoshoz.
2010. febr. 25. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt ilyen kb ennyi idősen mint most Te vagy.

Velem az ágyban forgott a világ,nagyon rossz volt,bár nekem fejfájás is társult hozzá.Lehet a melegfront viselt meg,tegnap is az volt.Pihenjél,igyál sokat,ha nem múlik azért nézesd meg magad.28hetes km

2010. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!