Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 23. hétig 8 kilót híztam,...

Ha a 23. hétig 8 kilót híztam, mennyit fogok a végéig vajon?

Figyelt kérdés
ha nem eszem, hányingerem van, epét hányok, nem vagyok jól...:(
2010. dec. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 24. hétig 6 kg-t híztam, most vagyok 34 hetes, és 11 kg-nál tartok, viszont már 2 hete nem változott a súlyom. Pedig ugyanúgy eszem. Van, aki az elején, van aki a végén hízik többet, erre nincs szabály, szóval még bármi lehet Nálad is.
2010. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nyáron szültem, a terhesség alatt 20 kg-t híztam összesen. 7 kg. az utolsó hónapban kúszott föl, aztán szülés után lement a víz, amit nem is éreztem hogy van, így 2 héttel a fiam születése után már csak 8kg volt rajtam. 6 hónapos a drága, és már csak 3kg van pluszban. Nem diétáztam, mert szoptatok, de ha kicsit jobban igyekszem, már ez sem lenne.

Egyél rendesen, 14-15kg teljesen normális szerintem, és a babának sem tesz jót, ha rosszul vagy.

2010. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! 21hetes vagyok és eddig kb 3 kg-ot híztam, azt mondták olyan 9-15-öt felszoktak szedni, és lehet, hogy én később fogom, szerintem ezen ne agyalj, lehet most egy darabig egy deka sem megy majd rád
2010. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a 15-20kg meglesz főleg ha vizesedsz is.Én 20kilónál tartok de 2 hete tartom a súlyom.sőt volt olyan most hogy fogytam is 1kilót,ez ugye a víz miatt van ép akkor nem volt rajtam annyi víz.
2010. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!