Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hétig híztatok valamennyit...

14. hétig híztatok valamennyit? Normális, ugye, hogy én még semmit sem híztam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod emiatt, egyáltalán nem jelent problémát. Sőt, inkább örülj, más már jópár plusz kilónál tart ilyenkor, és a vége még messze van.

Jó egészséget neked!

2011. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, én a 24. hétig egy dekát nem híztam, sőt az első 12 hétben fogytam is, pedig non-stop ettem :) Aztán a terhességem végére "sikerült" 20kg-t hízni... Mondjuk csak a mellemre meg a hasamra
2011. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ikerterhes voltam és a 25. hétig semmit sem híztam. Csak a hasamra (de arra nagyon). Az összes feleslegemet "megették" a gyerekek.
2011. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sucuj ***** válasza:

én még csak 7hetes vagyok. fogytam másfél kilót. mindenhol azt olvastam,h ez normális,ha nem tudsz enni. (hát nekem nm nagyon megy. mindentől rosszul vagyok :S)

jó babavárást!

2011. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én a 25. hétig nem híztam semmit, most vagyok 33 hetes és +7 kilónál járok. Ne aggódj, majd neked is megindul a gyarapodás.
2011. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ÉN 17 hetes vagyok, volt időszak amikor jól éreztem magam, akkor feljött pár kilógramm, de visszajött a rosszullét, akkor lement az is ami rámjött és kb most járok -1kg-nál. Gyakran olvasni, hogy a 20. hétig inkább minusznál járnak, aztán utána kezdenek el jönni a kg-ok.
2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen- kb én is minusz 1.5kg-nál járok inkább! :)

Köszönöm a kedves válaszokat, attól végülis nem izgultam, hogy így maradok még 26hétig! :)

Köszi!!

2011. aug. 17. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok én is és én sem híztam még semmit - nem is csodálom, olyan hányingerem volt az első 3 hónapban, és az édességet, húst, kenyérféléket továbbra sem bírom megenni, nem kívánom


örülök neki nagyon, ugyanis az első terhességemmel a 14 héten már 5 kilónál tartottam és szülésig 20 kilót híztam!! nehéz volt leadni :S

2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyenkor -3 kg-nál tartottam. Most 35 hetes vagyok, és le se merem írni, mennyi jött rám, pedig nem vagyok egy nagy evő. :)
2011. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
miért nem? (dzsájzi 5lete)
2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!