Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS? Az előbb 5 perc alatt...

SOS? Az előbb 5 perc alatt zsibbadással kísérve szemmel láthatólag feldagadt mind a két alkarom. A többi lent!

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy a gyűrűt nem tudom felvenni ill. a zoknijaim szorítják a lábam, de semmi más tünetem nem volt. Erre most 5 perc alatt zsibbadással kísérve feldagadt mind a két alkarom szemmel láthatóan. Már jobb lett, de kicsit megijedtem. Ráadásul most a hasam is elkezdett mensi szerűen enyhén görcsölni. Tegnap hasmenésem volt, ill. hánytam is, ami nem volt igazi hányás, csak víz szerű valami távozott étel nem. Mit csináljak, felhívjam a dokit vagy ez természetes és el fog múlni? Köszönöm a válaszokat! 37 hetes km.
2010. dec. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel! Mérd meg a vérnyomásod, nem ám valami bajod lesz!
2010. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos. Azonnal.
2010. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felhívtad az orvosodat? Mit mondott?
2010. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem természetes,lehet hogy toxémia.ORVOS MINDENKÉPP!
2010. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen dokit kéne minél előbb hívni.Én is egyből a toxémiára gyanítottam.Majd írj mit mondott a dokid!
2010. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!