Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukak! Az a...

Tapasztalt anyukak! Az a gyerekneveles normalis velejaroja, hogy 4 hetes babam tegnap 8 oran keresztul ugy sirt, mint akit nyuznak lathatolag minden ok nelkul?

Figyelt kérdés
Sem laza nincs, sem pedig barmi jele annak, hogy beteg lenne, ma pedig eddig teljesen nyugodt.
2010. ápr. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit csinált "még" a síráson kívül?

Húzogatta fel a lábait, esetleg "kiflibe" feszítette magát?

mit próbáltál vele csinálni?

Anyatejes vagy tápis?

2010. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is szokott ilyet csinálni,akkor ölben is sír.van,aki így adja ki a gőzt magából,nincs ezzel semmi gond.
2010. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erős hidegfront,szél,telihold produkált nálunk ilyet.
2010. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyatejes es annyira sirt, hogy levego utan is kapkodott. A kezevel es a labaval erosen kalimpalt, ezert eleinte arra gondoltam, hogy a szel bantja, de 8 oran keresztul? Szegenyt tisztaba tettuk, szoptatas utan lefejt anyatejjel kinaltuk (aminek nagy reszet kihanyta), hasra fektettuk, hatra fektettu, cumit probaltunk rakni a szajaba, simogattuk, ringattuk, de semmi. Annyira megviselt, hogy atbogtem az estet, meg soha nem csinalt ilyet. Cserebe viszont ataludta az egesz ejszakat. :) Annyira aggodtam, de ma teljesen nyugis, mint mindig... Rejtely.
2010. ápr. 2. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyatejen keresztül kapott olyat, ami hasi görcsöket csinált pl. Ok nélkül nem ordit, max nem tudsz rájönni az okra. Lassan fogod tudni, mikor miért sír és tudsz segiteni.
2010. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt mindkét gyerekem. 3-4 hetesen kezdődik az érzékenység. Figyeld az étrendedet. Nekem tej és szójamentesen kellett étkeznem, akkor nem volt probléma, egyébként ugyanígy 4-5 órán át tartó sírás volt, és a hasfájósságra javasolt összes praktika (Espumisan és a többi szer, és a különböző masszázsok, pozíciók) csődöt mondtak. SAjnos arra is rá kell jönni, hogy menny idő alatt ér át az anyatejbe amit ettél, mert ez anya+gyerekenként változó.

Szóval nem egyszerű, de menni fog!

2010. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hu b@sszus, akkor nehez napok elott allunk, mert tegnap vacsira csilis babot ettunk felbuzdulva azon, hogy eddig barmit ettem nem befolyasolta a hangulatat. :((( Koszonom a valaszokat, megnyugtattatok!
2010. ápr. 2. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Csilis bab? :-) Az azért durva egy 4 hetes babánál. Reménykedjünk hogy nem fogja érzékelni a tejben. Szerintem még igy az elején figyelj oda mit eszel, nem kell annyira túlzásba se vinni az óvatosságot, de azért ilyeneket ne vagy csak kis mennyiségekben.
2010. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél Espumisan cseppet és pár napig add a babádnak, ne szenvedjen szegényke!

2010. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14:01-el értek egyet. Sokszor nálunk is ez volt, pedig már 5 hónapos. Hidegfront+szél+telihold nagyon durva kombináció, egész éjjeli sírást eredményezett. Én már mindennap nézem az orvosmeteorológiát a neten, hogy felkészülhessek lelkiekben. Sőt, az esőre is érzékeny, meg a hóra...
2010. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!