Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés folyamatosan!...

Poci-maci kérdése:

Haskeményedés folyamatosan! Néha vannak fájásaim de nem rendszerűek! Ez nagyon baj?

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem az elsővel nem volt semmilyen jósló fájásom spontán indult be 38 hetesen!

Most 37+2 hetes vagyok a hasam 1 kissé már lent van mennyi az esélye hogy a héten szülök?


2010. dec. 19. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom mennyi az esélye, de én is majdnem pont annyi idős terhes vagyok mint te:)37+1 hetes ma,január 10.-re vagyok kiírva, te mikorra?

nekem is vannak gyenge fájásaim, viszont most inkább a far csontom fáj, ott feszít.nekem is második gyerkőc:)

nekem volt az elsőnél jósló, most viszont ilyen nagyon gyengék csak, szedem még a magneb6-ot 3X2 szemet.

Te szedsz még ilyet vagy már nem?

2010. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia bocsi h most írok csak vissza de annyira feszűlt a hasam tegnap hogy nem bírtam űlni

Én elvileg janurár 13ra vagyok kiirva.

2010. dec. 20. 07:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védő nő hogy már nem kell szedni se az elevitet se a magneb6-ot abbol is csak 3x1 et szedtem!
2010. dec. 20. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:

nem is kell szedni a magne B6-ot csak a 36.hétig. nekem vannak jóslóim elég erősek már 1 hete,de még egyben vagyok sajna :( szerdán töltöm be a 40.hetet.

a 34.héttől jósolgat és kb a 38.héttől lent van a hasam.szerintem semmi jelentősége ezeknek,hogy mikor fogsz szülni.

2010. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is a választ!

Hát igen tényleg nem lehet kiszámítani!

2010. dec. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!